Gelişmiş Türkçe-İngilizce Sözlük Programı

Gelişmiş Türkçe-İngilizce Sözlük Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12.6 Mb
ÜreticiKur Yazılım
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (12.6 Mb)
654 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Türkçe-İngilizce Sözlük programı sayesinde Çok hızlı ve Kolay bir biçimde ingilizce kelimeleri Türkçeye, Türkçe Kelimeleri ise ingilizceye çevirin.  Tıp Terimlerini, Teknik Terimleri, Bilgisayar alanında kullanılan bilişim terimlerini çok sade ve gerçek anlamıyla çeviri yapmanıza sağlayan bu programı mutlaka indirin.

türkçe ingilizce sözlük indir, tıp terimleri tercümesi, çeviri programı

türkçe ingilizce sözlük indir, tıp terimleri tercümesi, çeviri programı

Üstelik ücretsiz ve bunu gelişmiş kelime hazinesi ile sorunsuz bir şekilde yapın. Toplam 117.000 civarında kelimenin karşılıklı olarak türkçe-ingilizce ve ingilizce Türkçe anlamlarını sunabilen Kur Yazılıma ait program sayesinde kelime çevirme işlemleri daha sağlıklı olacak.

Program içerisinde sadece kelime tercümeleri yer almamakta aynı zamanda farklı katagoriler sayesinde teknik terimleri ve iş terminolojisinide tercüme edebileceksiniz.

Program içerisinde  kendi belirleyeceniz kısa yol tuşları sayesinde bir başka programdan kolayca sözlük programını çalıştırabilirsiniz.  Bir programda çalışır iken veya bir word sayfasında işlem yaparken işaretlemiş olduğunuz bir bölüm var ise kısa yol tuşuna bastığınızda anında sözlük programına aktarılır ve tercümesi karşınıza gelir. Bunun için öncelikle program içerisinde bir kısayol tanımlaması yapmalısınız.

Sözlük içerisinde Yer Alan Kategoriler

  • Türkçe-İngilizce
  • İngilizce-Türkçe
  • Teknik Terimler
  • Bilişim Terimleri
  • Bilgisayar Terimleri
  • Elektronik Terimleri
  • Tıp Terimleri
654 kez indirildi
Halit Vuran