Gözaltındayım Uygulaması Android

Gözaltındayım Uygulaması Android

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.7 Mb
ÜreticiAtölye15
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (3.7 Mb)
471 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Android Gözaltındayım uygulamasını mutlaka indirin.  Cep Telefonlarımıza mümkün olduğunca faydalı uygulamaları bulundurmak gerek.  Bu uygulama özellikle sosyal eylem ve gösterilerde sıklıkla bulunanların mutlaka telefonuna yüklemesi gereken bir uygulamadır.

gözaltındayım uygulaması indirHer gün yeni bir uygulamanın kullanıma girdiği mobil platform için ‘Gözaltındayım’ uygulaması geliştirildi. Kullanıcının daha önceden belirlediği 3 kişiye SMS gözaltına alındığını ve konum bilgisini ileten uygulama aktif edildiğinde acil yardım ve haberleşme presedürünü tetikliyor.

CNN Türk’te yer alan habere göre, atölye15 yazılım ekibinin geliştirdiği, gözaltı gibi bir imkansızlık ve zamansızlık anında en acil şekilde kişinin yakınlarına haber vermesini sağlıyor. Bu nedenle uygulama internet ağı ile değil de SMS yoluyla haberleşmeyi sağlıyor.

HES’ler ve nükleerden mobil gözaltı uygulamasında 

Atölye15 Proje Yöneticisi Bihter Aykut, uygulama fikrinin siyasi bir kaygı dışında toplumsal yaptırımlar sonucu ortaya çıktığına dikkat çekerek, “Karadeniz’deki HES’ler ve Nükleer Enerji konusu için gençlerin de içinde bulunduğu eylemlerde gözaltıların oluşu, bize bu konuda taleplerin ulaşmasını sağladı. Biz de bu kaygılara kulak vererek uygulamayı ürettik” diyor. Aykut, temel kurgularının “sağlıklı yardım alma” olduğunu belirterek gözaltı dışındaki acil yardım durumlarında da uygulamanın kullanılabileceğini söylüyor.

Android işletim sistemli cihazlar için uygulama bu linkten indirilebiliyor. Uygulamanın iOS işletim sistemi versiyonu ise yakında yayında olacak.

471 kez indirildi
Halit Vuran