İçerde Dizi Müzikleri

İçerde Dizi Müzikleri

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.71 Mb
ÜreticiAnonim
İşletim SistemiTümü
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (3.71 Mb)
905 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

İçerde Dizi Müziği Mp3 İndirmek için doğru adrestesiniz.

Ülkemizde yeni yayınlanmaya başlayan içerde dizisinin müziklerini içeren mp3 dosyasını sizinle paylaşıyoruz.  Köstebek isimli sinema filminin türkiyede diziye uyarlanarak sunulan hali olan içerde dizisi küçük yaşlarda birbirinden kopan iki kardeşin kesişen yollarını anlatıyor. Köstebek veya ülkemicerdeizdeki adıyla “içerde dizisi” ismindende anlaşılacağı üzere casusluk bilgi sızdırma vb. aksiyon olaylarını kapsıyor.  Köstebek filmini izlemediyseniz mutlaka izlemenizi ayrıca tavsiye ederim.  Leonardo Di Caprio, Mat damon gibi iki genç yıldızı aynı filmde birleştiren güzel bir konuya sahiptir.  Lafı uzatmadan diziside sinema filmi gibi enteresan ve uzun soluklu olarak izlenebilir ama dizinin müziklerini es geçmek olmaz.  İyi dizi müziği elbette diziyide etkiler.  2 Parça halinde size sunacağımız içerde dizi müziklerini yenileri eklendikçe size sunmaya devam edeceğiz.  Jenerik müziklerin telefonunuzda veya bilgisayarınızda olmasını istiyorsanız sizde hemen mp3 formatındaki bu dosyaları indirin.

icerde-dizi-muzikleri-mp3-indir Dinlemek İçin Play Tuşuna Basmanız Yeterlidir. İndirmek isterseniz aşağıda bulunan bağlantıları veya sıkıştırılmış formatta yukarıda hemen indir butonunu kullanabilirsiniz.

İçerde Dizi Müzikleri Mp3 indir

İçerde Jenerik Müziği Mp3 indir 

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

905 kez indirildi
Halit Vuran