Cleaner Koruma ve Onarma Programı

Cleaner Koruma ve Onarma Programı

LisansFreeware/Ücretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu464 KB
ÜreticiMooSoft Development
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (464 KB)
548 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

The Cleaner Koruma ve Onarma Programı

 

The Cleaner Koruma ve Onarma Programı

Dünya çapında milyonlarca insan verilerini güvende tutmak ve onları zararlı bulaşmalarından kurtarmak için MooSoft ve Cleaner yazılımlarını kullanmaktadır.  İclean Truva Atları,  solucanlar, Spyware, Adware, Ransomware, Keylogger, arka kapılar, Şifre Stealers ve daha birçok dahil tüm zararlı şekilde temizler ve engeller.

Cleaner ayrıca güvenliğinizi tamamlamak için anti-virüs ve güvenlik duvarı ile el-ele çalışır.  Antivirüs ve diğer çeşitli güvenlik yazılımlarınızın engelleyemediği veya göremediği rootkit vb. zararlı yazılımları bulup temizlemek için ideal bir üründür.

Programın Birçok özelilğini 30 Gün Boyunca ücretiz olarak kullanabilirsiniz. İndirdiğiniz programı kurmanız ve çalıştırmanız güvenliğiniz için önemil bir adım olacaktır.

Bilgisayarınızdaki verileri korumak ve bulaşmaları kaldırmak için virüs imzaları, davranışsal analiz ve sezgisel özellikleri bir arada kullanın.

Tek bir tıklama ile güncelleme tarama ve bilgisayarınızı tamir edebilirsiniz.

Bu Yazı yandex arama motoru kullanılarak derlenmiştir.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

548 kez indirildi
Halit Vuran