İnternet Explorer Anasayfa Kilit Çözücü

İnternet Explorer Anasayfa Kilit Çözücü

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.2 Mb
ÜreticiSafirmedya
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.2 Mb)
994 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

İnternet Explorer Anasayfa Kilit Çözücü

İnternet Explorer Anasayfa Kilit Çözücü

İnternet Explorer Anasayfa Kilit Çözücü

Tüm internet explorer kullanıcıları bazen İnternet explorer ana sayfa değiştirme, ana sayfamı değiştiremiyorum diye şikayetçi olabiliyor.

İstediği bir siteyi ki çoğu zaman bu google oluyor bunu ana sayfada göremeyince değiştirmek istiyor ve bunu araçlar-internet seçenekleri-genel sayfasından yapamayınca nereden yapılır nasıl anasayfa değiştirilir diye internette yana döne arıyorlar. İşte size kesin çözüm…

Bilgisayarınızdaki tarayıcıda açılış sayfası, giriş sayfası ya da başlangıç sayfası değişmiyor diyenlerdenseniz kesin çözümünü bu yazımızda bulacaksınız. Burada anlatacağımız yöntem hiçbir bilgisayar becerisi bilgisi gerektirmez.

Lisans: Ücretsiz – Reklamsız – Tam sürüm

Dil Desteği: İngilizce / Türkçe

Üretici : Safirmedya

İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Bilgisayarınıza kurduğunuz çeşitli programlar ya da eklentiler Chrome, Firefox ya da Internet Explorer ana sayfasını, açılış sayfasını ya da başlangıç sayfasını ele geçirip değişmesini engellerler. Bu programlarda antivirüs uygulamaları da bir işe yaramaz. Çünkü tarayıcınızı bir nevi hijack eden yani rehin alan bu minik uygulamalar virüs değiller. Bugün internette kısa bir arama yapsanız pek çok forumda 22apple, iLivid, V9, Babylon ve Bearshare gibi sitelerin tarayıcıların ana sayfaları olmalarının önüne geçilemediğini görürsünüz.

Eğer siz de bu durumdan şikayetçiyseniz, ana sayfanızı tekrar eski haline dönüştürmek için tek yapmanız gereken altta linkini verdiğimiz Safirmedya.com tarafından programlanan, kurulum gerektirmeyen ve tamamen Türkçe programı indirip çalıştırmanız ve hatayı düzelt butonuna tıklamanız. Hepsi bu kadar. Bu sorundan kurtuldunuz.

Program küçük boyutta ve kurulum gerektirmeyen bir program…ve kesin çözüm;)

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

994 kez indirildi
Halit Vuran

İnternet Explorer Anasayfa Kilit Çözücü Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Sinem Şentürk dedi ki:

    Anasayfam Google yerine Bearshare olmuştu ve abuk sabuk reklamlar göstermeye başlamıştı. Bu program sayesinde kurtuldum. Çok teşekkür ederim.

  2. Malta dedi ki:

    İnternet ana sayfanız kilitlenmişse işte çözüm. Yapandan Allah razı olsun.