İphone Office

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiMicrosoft
 • İşletim Sistemi
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Ücretsiz İphone, İpad İçin Microsoft Office Uygulaması

Ücretsiz İphone, İpad İçin Microsoft Office Uygulaması

Microsoft Office Belgelerini İos Tabanlı Mobil Cihazlarınızda görüntüleyibilmek, düzelnemek ve yeni içerikler oluşturabilmek için kullanabileceğiniz full sürüm Office Paketidir. Kısacası Masa üstü office paketinin ücretsiz mobil versiyonudur. İphone ve İpad cihazlarda sorunsuz çalışmaktadır.

Üretici Açıklaması

Word, Excel ve PowerPoint belgelerini iPad® cihazınızla neredeyse her yerden görüntüleyin, oluşturun ve düzeltin. İçerik ve biçimlendirme bozulmayacağından, PC veya Mac’inize döndüğünüzde belgeler harika görünmeye devam eder.
Dijital not defteriniz olan OneNote ile fikirlerinizi ve keşiflerinizi yönetin. Evde, ofiste veya hareket halindeyken notlarınız yanınızda olur. Ayrıca birden çok cihazda notlarınızı paylaşabilir ve başkalarıyla işbirliği yapabilirsiniz.
iPhone için OWA, Outlook Web App ile tarayıcınızda sahip olduğunuz aynı e-posta, takvim ve iletişim özellikleriyle iPhone tümleştirmesi yoluyla mümkün olan ek özellikler sunar. Bu uygulama Exchange Online içeren Office 365 aboneliği gerektirir
Google Traslate İle Yapılan Çeviri – Detaylı Açıklaması 
IPhone için yeni Word, Excel ve PowerPoint uygulamaları deneyin! App Store’da Şimdi mevcut. Bu uygulamalar iPhone için Office Mobile değiştirin.
** Microsoft Office Mobile iPhone için optimize edilmiş resmi Ofisi arkadaşıdır.
Erişebilir, görünümü ve hemen hemen her yerden Microsoft Word, Microsoft Excel ve Microsoft PowerPoint belgelerini düzenleyebilirsiniz. Belgeler aslı gibi görünüyorsun, teşekkürler çizelgeleri, animasyonlar, SmartArt grafikleri ve şekiller için desteklemek.
Hızlı düzenlemeleri yapmak veya bir belgeye yorum eklediğinizde, biçimlendirme ve içerik sağlam kalır. Erişim belgeleri hemen her yerden: oCloud – Telefonunuzla ile, OneDrive depolanan Office belgelerini erişebilir, OneDrive İş için, veya SharePoint. oRecent Belgeler – Office Mobile bulut bağlı olduğunu.
Son zamanlarda bilgisayarınıza inceledi ettik belgeler son belgeler panelinde telefonunuza kolayca kullanılabilir. oEmail Eklentiler – görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz Office belgelerini e-posta mesajlarına ekli *.Office belgeleri çarpıcı bakmak: oGreat-Looking Belgeler – Word, Excel ve PowerPoint belgeleri çizelgeleri, animasyonlar, SmartArt Grafik ve şekiller için desteklemek, sayesinde telefonunuzda harika görünüyorsun.
Optimized telefonu için – Word, Excel ve PowerPoint telefonunuzun küçük ekran için optimize edilmiştir. oResume Okuma – Bir Kelime açarken OneDrive veya OneDrive İş için telefonunuzda belge, otomatik olarak size en son PC veya tablet belgeyi inceledi bile, okuma bıraktığı yerde devam eder.
Presentation Görüntüleme – PowerPoint Slayt Navigator görünümü daha hızlı slaytlar dolaşabilirsiniz ., konuşmacı notları size sunum uygulamaya yardımcı olurken : hızlı düzenlemeler ve pay * olun . Word, Excel ve PowerPoint belgeleri hızlı düzenlemeler yapabilir –
EDIToDocuments Bozulmamış kalın – Word, Excel, PowerPoint veya düzenlediğinizde Biçimlendirme ve içerik bozulmadan kalır . telefonunuzdaki belgeleri Çevrimdışı iken
EDIT – Cihazınız yok sürekli çevrimiçi depolanan bir Office belge üzerinde çalışmak için ağa bağlı olması. Görüntüleyebilir ve çevrimdışı olduğunuzda bile son kullanılan belgeleri düzenleyebilirsiniz. Cihazınız şebekeye veya Wi-Fi yeniden bağlandığında yaptığınız değişiklikler çevrimiçi kaydedilir.
Create – Telefonunuza yeni Word, Excel ve belgeler oluşturabilirsiniz.
Comments – Telefonunuza Word ve Excel belgelerini yapılan yorumları inceleyebilir ve ekleyebilir Kendi yorumlar.
share – Eğer düzenlemeler veya yorumlarla bittiğinde, sadece e-posta belgeyi göndermek veya OneDrive veya SharePoint kaydetmek. *, oluşturmak, düzenlemek ve ev kullanımı için belgeleri kaydetmek için bir ücretsiz Microsoft hesabı ile giriş yapın. Bir eleme, Office 365 abonelik iş kullanımı için belgeleri oluşturmak, düzenlemek ve kaydetmek için gereklidir.

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar