iskambil Falı

iskambil Falı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.9 Mb
ÜreticiBirsima
İşletim SistemiAndroid 2.3+
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.9 Mb)
993 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

iskambil Falı Android Uygulaması

İskambil kağıtları ile falınıza bakmak için tasarlanmış ücretsiz bir uygulama olan İskambil Falı Android Uygulaması zaman geçirmek için telefonunuza indirebileceğiniz bir araçtır.

Uygulama basit bir kullanım sunmaktadır. İstediğiniz kartı seçiyorsunuz. Uygulamada bu sayede falınıza bakıyor. Doğruluğu veya kesinliği hakkında kesin bir bilgi olmamakla beraber vakit geçirmek ve eğlenmek için indirilebilecek bir uygulamadır.

Uygulamayı Google Play Mağazası aracılığı ile güvenli ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

iskambil

 

 

 

 

 

 

 

 

Açıklama
Gerçek tarihi tam olarak bilinmeyen iskambil falının;iskambil destesindeki her bir karta ayrı bir anlam yüklenmesiyle oluştuğunu söyleyebiliriz.Biraz eğlence biraz da zaman geçirmek için bakılan bu falın bir çok değişik metodu bulunmaktadır.Biz burada sizin için desteyi karıştırdık ve kardık.Tek yapmanız gereken içinizden geçen kartı seçmek ve falınızın keyfini çıkarmak.Hergün bir kart seçmelisiniz. 

  iskambil falı 2

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

993 kez indirildi
Halit Vuran