K-Meleon Hızlı İnternet Tarayıcısı

K-Meleon Hızlı İnternet Tarayıcısı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.8 MB
ÜreticiK-Meleon
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
646 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

K-Meleon Hızlı İnternet TarayıcısıK-Meleon Hızlı İnternet Tarayıcısı hızına şaşıracaksınız..

Mozilla vakfı tarafından geliştirilen gecko motorunu kullanan alternatif bir internet tarayıcısıdır. Bu Web Browserin en büyük özelliği Bellek kullanımını en aza indirmesidir. Benzer tabanlı olan firefox ve flock’a göre oldukça az sistem kaynağı tüketen bu yazılım hafifliği ile tercih edilebilecek bir tarayıcıdır. Windows işletim sistemlerinde pek kullanılmasada Linux platformlarında popüler bir internet tarayıcısıdır.
Firefox kullanan bir çok kişi için en böyük avantajı eklentilerdir. K-meleon bu özelliğide desteklemektedir.  Tamamen Ücretsiz olan yazılım aynı zamanda açık kaynaklıdır.
 tarayıcıdır. Firefox tarayıcısınında kullandığı, mozilla tarafından geliştirilen Gecko motorunu kullanmaktadır. Bellek kullanımı firefox, flock ve songbird e göre son derece azdır. Kullanıcılarının tercih sebebi de sistemi böylesine az kullanmasıdır.Hızlı ve alternatif bir web tarayıcısı arıyorsanız size artı birçok güvenlik unsuru sunan bu tarayıcıyı çok seveceksiniz.  İnternete dolaşırken kimlik gizleme özelliğini kullanarak kendinizi daha güvende hissetmenize, ve dışardan gelecek sorunlara karşı bir kalkan olmasına şaşıracaksınız.
646 kez indirildi
Halit Vuran