Kolay Ara Masaüstü Arama Programı

Kolay Ara Masaüstü Arama Programı

LisansÜcretsiz
DilTR
Dosya Boyutu14.8 MB
Üreticioguzburaksipsak
İşletim SistemiWin XP/7/8.x
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
457 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Kolay Ara En İyi Masaüstü Arama Programı

Kolay Ara En İyi Masaüstü Arama ProgramıKolay Ara Programı internet ortamında çok sıklıkla ziyaret ettiğimiz ve beğenilen sitelerde hızlı ve kolay bir şekilde arama yapmak için kullanabileceğiniz türkçe kullanabileceğiniz bir web arama programıdır. Program içerisinde 156 Farklı web sitesinin içeriğinde hızlıca arama yapabilirsiniz.

İndireceğiniz bu program açık kaynak projesi kapsamında geliştirilmekte olup görüş ve önerilerinizle katkı sunabilirsiniz.

Üretici Açıklaması

Kolay Ara İnternet Ortamında Birçok Kullanılan, Gezilen ve Popüler Sitelerde Arama Yapmak İçin Müthiş Bir Alternatifiniz.

Kolay Ara Programı Basit Arayüzü, Kolay Kullanışı ve Bilgisayar’ı Hiç Kasmamasından Yana Bir de Görev Çubuğunda Durup Aşağıdaki Pencereler Kısmını İşgal Etmez.

Programın Arayüzünü Görev Çubuğundan Ekrana Taşımak İçin Görev Çubuğundaki Simgesine Çift Tıklamak Zorunda Değilsiniz.

Programı Ekrana Shift + 1 Kısayolları İle Çıkarabilirsiniz.

 Bunlar Haricinde Bir de Google Translate Hizmeti Mevcuttur. Arama Kutusuna Yazdığınız Metini İster İngilizce>Türkçe veya Türkçe>İngilizce Şeklinde Çevirebilirsiniz.

Program Demin Belirttiğimiz Gibi Basit Arayüzlüdür ve Gerekli Olan Her şey Programın İçerisinde Mevcuttur. Arama Kutusuna İstediğiniz Metini Yazıyorsunuz, Arama Yapılacak Siteyi Listeden Seçiyorsunuz ve Ara Butonuna Tıkladığınızda Gerekli Arama Varsayılan Tarayıcı Üzerinde Gerçekleştiriliyor. Bu Arada Program Tarayıcınızın Hiçbir Ayarına Müdahele Etmez. Programı İndirmenizi Herkese Kesinlikle Tavsiye Ederim.

457 kez indirildi
Halit Vuran