Listary indir

Listary indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.9 MB
ÜreticiBopsoft
İşletim SistemiWin XP/7/8,x
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
418 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Listary  Ücretsiz Windows Gezgini Yardımcı Programı

Listary  Ücretsiz Windows Gezgini Yardımcı ProgramıListary, Windows işletim sistemi kullanıcıları için sürekli kullandığınız dosya ve klasörlere erişimlerinizi hızlandırabliecek kullanışlı ve basit bir yardımcı programdır.  Kullanımı oldukça kolay olan program devreye sokmak için windows gezgini içerisinde boş bir yere çift tıklamanız veya farenin tekerleğine basmanız yeterlidir. En son kullandığınız tüm dosya ve klasörlerin adreslerini hatırlayarak size en kısa sürede bu belgelere ulaşma imkanı tanıyor.  Türkçe dil seçeneği sayesinde hiç zorluk yaşamadan ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

En sevdiğiniz dosyaları, klasörleri ve programlara anında erişim artık çok kolay,  Yapmanız gereken sadece masaüstünde bir kısayol oluşturmak..

Listary Çoğu zamanarka planda çalışır sessizce çalışır ama biz sağ ya da sola tıklayarak, sistem tepsisi simgesini veya masaüstünde  herhangi bir boş alana çift tıklayarak, veya Win + W kombinasyonunu yaparak programı görünür yapabiliriz.  Listary çeşitli menülerden oluşur.  Son erişilen öğeler, sık kullanılanlar, diskler, Akıllı Menü  dahil birçok özelliklere erişmek ve Yardım ve dosyaları hakkında bilgiye ulaşmak için ideal bir programdır.

Listary dosya yönetim yazılımı ideal olan, mütevazi ama alışılmadık yararlıdır. Biz böyle Total Commander entegrasyon, farklı dil seçenekleri ve Explorer dışındaki varsayılan dosya yöneticisi yapılandırmak için yeteneği gibi, tarif olabilir daha fazlasını sunuyor.

418 kez indirildi
Halit Vuran