MacBok Pro Kullanma Klavuzu E Kitap

MacBok Pro Kullanma Klavuzu E Kitap

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu60 Sayfa
ÜreticiApple
İşletim Sistemiİbox 1.5+ - Os X 10
Eklenme Tarihi12 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (60 Sayfa)
164 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

MacBook Pro Temel Bilgileri E Kitap Ücretsiz İndir

MacBook Pro son zomanlarda çokça satılmaya başlayan ve bir çok yerde karşımıza çıkan bir cihazdır. Kendilerine her ne kadar bilgisayar dememizi istemeseler bile aslında temeli bir bilgisayar olan mac bok pro nasıl kulanılır, hangi bilgilere sahip olmalıyız, püf noktaları ve temel bileşenleri nelerdir öğrenmek istiyorsanız applee tarafından hazırlanmış bu kitabı mutlaka indirmelisiniz.

MacBook Pro Temel Bilgileri (Thunderbolt 3 kapılarına sahip modeller için), yeni MacBook Pro’nuzu ve birlikte gelen uygulamaları hızlıca ayarlayıp kullanmaya başlamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri sağlar. Touch Bar özellikli modellerde, Touch Bar ile hemen elinizin altında bulunan faydalı kestirmeler ve araçlar hakkında bilgi edinin ve Mac’inizin kilidini anında açabilmek için Touch ID’yi ayarlayın.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

164 kez indirildi
Halit Vuran