MHRS Mobil indir

MHRS Mobil indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiT.C Sağlık Bakanlığı
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
184 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

MHRS Mobil Android Apk İndir

Mhrs Mobil uygulaması ile Alo 182 Hattını cebinize indirmiş oluyorsunuz. Anlık randevu alabilir veya daha önce yaptığınız randevuları kontrol edebilirsiniz.  Mhrs Mobil randevu alma uygulaması ile Devlet Hastahaneleri başta olmak üzere Ağız ve Diş Polikinikleri ve hastanelerinden randevu alabilirsizinz. Uygulama ücretsizdir. Randevu almak için sırasıyla şehir, hastane ve doktor seçmeniz mümkündür.  Uygulama içinde yer alan bilgiler ile doktorun hangi günler randevu verebildiğinden tutunda henüz gelmemiş olan randevularınızın saatlerini öğrenme veya iptaline kadar tüm işlemleri yapabilirsiniz.

Alo 182 çağrı hattını arayarak yaptığınız tüm işlemleri Mhrs Mobil üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca bir kere Tc kimlik numaranızı tanıttıktan sonra her seferinde tekrar tekrar giriş yapmak zorunda kalmayacaksınız.  Tabi belirtmek gerekiyorki hantal bir uygulamadır ve bazen sizi biraz çileden çıkarabiliyor. Zamanla eksiklikleri giderildikçe çok daha iyi olacağını umuyoruz.

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

184 kez indirildi
Halit Vuran