MozBar Chrome Eklentisi İndir

MozBar Chrome Eklentisi İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.17 Mb
ÜreticiMoz
İşletim SistemiChrome
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.17 Mb)
473 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Ucretsizprogram- MozBar Chrome extension, Webmasterlar için Kendi sitelerinin veya rakip sitelerin Mozrank değerlerini ölçmede kullanabilecekleri bir eklentidir. Sayfa Saygınlığı (Page Authority) ve Alan Saygınlığı (Domain Authority) bilgilerinizi bulmak istiyorsanız veya rakip bir sayfanın değerlerine erişmek istiyorsanız google chrome eklentisi ile bu bilgiye çok hızlı ulaşabilirsiniz.  Eklenti Google Chrome Web Mağazası aracılığı ile yüklenecektir. Yükleme işlemini başlatmak için öncelikle hemen indir düğmesine tıklayın. Daha sonra açılacak pencereden Sol üst köşede yeşil düğme (Chrome ekle) yazan yeri tıklayınız.

Mozbar Kurulumu,Kullanımı ve Ayarları

Bu işlemlerden sonra Google Chrome tarayıcısının sağ üst taraında M harfi ile simgelenen bir kutucuk göreceksiniz. Buna tıkladığınız taktirde adres satırının hemen altında küçük yatay bir menü açılacaktır. Bu menüden öncelikle moz üyeliğiniz yoksa üyelik oluşturmalısınız eğer var ise giriş yapmanız yeterlidir. İlk defa üye olacaksanız mail adresinizi doğru vermelisiniz. Mail adresinize doğrulama maili gelecektir bu maili cevaplamadan bilgilere ulaşmanız mümkün değildir.

MozBar ile Authority Değerlerini bulma

Mozbarı yükledikten sonra Ctrl+Shift+Alt+M Tuşlarına beraber basarak veya sağ üst köşedeki M kutusuna tıklayarak mozbar menüsünü açıyoruz. Daha sonra Sol üst köşede Moz Yazısının yanında sayfa analizi düğmesine tıklayarak bulunduğunuz sayfanın mozrank değerlerine ulaşabilrsiniz.

 

473 kez indirildi
Halit Vuran