Tekdüzen Hesap Planı Eğitim Programı

Tekdüzen Hesap Planı Eğitim Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1 MB
ÜreticiMuhasebeTr
İşletim SistemiWin XP/7/8
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
918 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Muhasebetr Muhasebenin Temel Kavramları Ve Tekdüzen Hesap Planı Eğitim ProgramıMuhasebetr Muhasebenin Temel Kavramları Ve Tekdüzen Hesap Planı Eğitim Programı

MuhasebeTr kulanıcılarının yönlendirmeleri doğrultusunda hazırlanan gerek Mali Müşavirler gerekse bu konuda araştırma yapanlar için Muhasebenin Temel kavramlarını ve Tekdüzen Hesap Planının öğrenilmesi aşamasında yardımcı olabilecek eğitici bir programdır.

Program ile Muhasebe Kavramlarının geniş açıklamalarını ve detaylı anlatımlarını daha rahat kavrayabilemeniz amaçlanmıştır.

Aynı zamanda Tek Düzen muhasebe sisteminin içerisinde yer alan hesapların işleyişi uygulaması ve örnekleri ile daha rahat öğrenilmesi amaçlanmıştır.

İndireceğiniz bu program Tek Düzen Hesap Planı nedir, Nasıl çalışır, Hesap planındaki hesaplar nasıl kullanılır. Tek Düzen muhasebe sistemi nedir gibi bir çok sorunuzun cevabını bulabileceğiniz ücretsiz bir muhasebe eğitim programıdır. 

Üretici Açıklaması

Gerek uygulamacılara erişim kolaylığı yaratmak ve gerekse aranan bilgilere ulaşımı hızlandırmak amacıyla, sitemiz ziyaretçilerinin istifadelerine sunulmak üzere “Muhasebe Temel Kavramları ve Tekdüzen Hesap Planı Eğitim Programı”nı hazırlamış bulunmaktayız.

Programlarımız genel mevzuat sistematiği içinde sınıfsal ayrımları belirginleştirerek uygulamacıların maksimum fayda elde etmeleri amacını gütmektedir.

Bunun yanında önümüzdeki dönemde araştırmacıların, stajyerlerin ve uygulamacıların gereksinim duyduğu bir çok konuda benzer çalışmaları sitemiz ziyaretçileriyle paylaşmanın heyecanını şimdiden hissettiğimizi ifade etmek isterim

 

918 kez indirildi
Halit Vuran