MyCase

MyCase

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1 MB
Üreticiesintibilisim
İşletim SistemiWin XP/7/8.x
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
564 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

MyCase Kişisel Gelir Gider Takip Programı

MyCase Kişisel Gelir Gider Takip Programı

Mycase Bir çok kredi kartına sahip olan veya bir çok şahsi ödemesi olanlar için yani kısaca kişisel tüm harcamalarınızı ve gelirlerinizi kayıt altında tutabileceğiniz kullanışlı bir kişisel muhasebe programıdır.  Kredi Kartı Ödemelerinizi banka ve kart bazında ayrı ayrı tutabilir, hesap kesim tarihlerine veya tarihsiz olarak detaylı takip edebilirsiniz.

Gider ve gelirlerinizi gruplanıdabilir, farklı dosya formatlarında oluşturabilirsiniz. Bunlar Xml,htm,xls ve csvdir.  Gelirinizi veya giderinizi yazıcıya çıktı olarak gönderebilirsiniz.

Tüm gelir ve gider hesaplarınızı grafik olarak görebilir ve böylelikle kolayca yorumlar yapabilir gelecekle ilgili planlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Üretici Açıklaması ;

Gelir ve Giderlerinizi takip edebileceğiniz ufak ama kullanışlı bir program. Kredi kartının Hesap kesim tarihleri arasında (veya bu aralığı kaldırıp tüm kayıtlarda) işlem yapmaktadır. Girilen kayıtlar arasında gider-gelir gruplandırması yapabilir; verileri gerek Xml, Htm, Xls veya Csv formatında dosya oluşturabilir gerekse yazıcıdan çıktı halinde alabilirsiniz. Gelir ve giderlerinizin gruplar arasındaki dağılımını grafiksel olarak görmekse yorum yapmayı kolaylaştıran bir araç olacağı kanaatindeyiz.

(İlk açılışta sorulan şifreyi boş olarak geçebilirsiniz)

564 kez indirildi
Halit Vuran