Myt Material Noughat Apk İndir

Myt Material Noughat Apk İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.2 Mb
ÜreticiArbars
İşletim SistemiAndroid4.0+
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (3.2 Mb)
1217 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 2 Oyu: 1]

MYT Material En popüler müzik ve video indirme uygulamalarının başında gelmektedir. Android Telefonlar için ücretsiz olarak video, müzik, mp3 indirme ve izleme olanağı sunan bu bedava uygulamayı mutlaka denemelisiniz.  Kullanımı çok kolaydır. Basit bir arayüzü vardır.  Diğer bazı uygulamalar gibi sadece youtube veya benzeri video sitelerine has içerik barındırmaz. Kendi içerisinde bulunan menülerden  en çok indirilenlerden myt-discovery-musicyeni eklenenlere kadar bir çok videoyu indirebilirsiniz.  Arama Bölümü sayesinde indirmek istediğiniz dosyayı kolayca bulabilir ve indirebilirsiniz. Mp3 dosyasını indirmek için yapmanız gereken tek şey nota işaretine tıklamaktır. Video şeklinde indirmek isterseniz kamera şekline tıklamalısnıız.

Myt material android apk google play store kurallarına uymadığı için harici olarak indirmeniz gerekmektedir. Google play store dışında harici uygulamalar yükleyebilmek için  Telefonumuzun Ayarlar menüsünden Uygulamalar > Bilinmeyen Kaynaklar (Market dışı uygulamalar) açık olmalıdır.

 android google play dışından uygulama yükleme_c(Bazı telefonlarda Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar)

Dosya indirme işlemi bittikten sonra,  herhangi bir dosya yöneticisi aracılığı ile apk dosyası açılır çıkan pencerelerde onay işlemi yapılır ve böylelikle yükleme başlar.

 

 

1217 kez indirildi
Halit Vuran