Spotify Linux Ubuntu indir

Spotify Linux Ubuntu indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu815 Kb
ÜreticiSpotify
İşletim SistemiLinux
Eklenme Tarihi10 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (815 Kb)
190 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Spotify Music Linux Ubuntu Uygulaması Ücretsiz İndir

Spotify Ubuntu ile linux dünyasında müzik adına güzel işler yapılmış diyebiliriz. Neredeyse tüm platformlarda olan spotify  artık ubuntu yüklü bilgisayarlardada kullanılabilir. Bilgisayarında ya da laptopunda müzik kataloglarından en büyüğünün hizmetinde olduğunu hayal et. Spotify, çevrim içi müzik çalan ve dünyadan milyonlarca kullanıcısıyla kendini aşan ücretsiz bir uygulamadır.

Spotify, bağımsız üreticilerden olduğu kadar ana kayıt şirketleri tarafından da desteklenen büyük bir müzik kataloğuna sahiptir, ve hepsi mükemmel arama motoru sayesinde keşfetmesi kolay bir çevrededir. Bu katalogdan keyif almanın diğer bir yolu ise tür ve tarihe göre sınıflandırılmış radyo nitelikli müziği kullanmasıdır, ya da hem resmi hem de kullanıcı tarafında oluşturulmuş binlerce çalma listelerine abone olabilmesidir.

Ücretsiz Versiyonda Neler Var? 

● İstediğin sanatçı, albüm veya çalma listesini çal.

● Her tür müzik türü ve ruh haline uygun yüzlerce hazır çalma listesine gözat.

● Müzik Listelerinden haberdar ol.

● Radyo Dinle

● Podcast’lerin, sesli kitapların ve videoların keyfini çıkar

● Kişiselleştirilmiş çalma listeleri ile daha fazla müzik keşfet.

Spotify Ücretsiz Müzik dinleme Programı

Spotify Linux Ortamında kullanabileceğiniz içerisinde milyonlarca şarkı ve yüzbinlerce sanatçının olduğu bir müzik dinleme platformudur.  Gelişmiş özellikleri ve kullanıcıları tarafından hazırlanmış çalma listeleri ile kendinize uygun şarkıları tek bir tıkla kolayca dinleyebilirsiniz.

Yeni çıkanlar başlığı altında enson yayınlanmış olan 50 parçayı göreceksiniz. Sürekli güncellenen içeriği ile yeni müziklere anında ulaşabilirsiniz.  Spotify ücretsiz olarak kullanmak için öncelikle kayıt olmalısınız. Kayıt olduktan sonra karşınıza arada sırada çıkacak reklamlar dışında hiçbir başka durumla karşılaşmadan sınırsız bir müzik içeriğine kavuşmuş olacaksınız. Premium satın aldığınızda ise dilediğiniz her yerden kolayca erişmenin yanı sıra internet bağlantısı olmadanda müzik dinleme olanağına sahip olacaksınız.

Program çalma listeleri oluşturmanı, eklemeni, karışık çalmanı, tekrar çalmanı, durdurmanı, dinlediğin müziğin albüm kapağını göstermeni ve Last.fm ile birleşmesini sağlar. Üstelik, bir müzik çalar olmasına rağmen, Spotify belli bir noktadan herhangi bir şarkıyı dinlemene ve hatta aynı uygulamayı kullanan yerel dosyaları çalmana izin verir.

Spotify’ın en son versiyonundaki avantajlarından biri de favori müzik kataloğundan şarkılar dinlerken diğer uygulamaları da kullanmanı sağlamasıdır. Üstelik, tek bir çalma listesi ya da şarkıya dayalı kişiselleştirilmiş radyolar oluşturma seçeneğine de sahipsin, ki bu özelliği sayesinde her zaman kendi zevkine uygun şarkıları dinleyebilirsin.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

190 kez indirildi
Halit Vuran