Spotify Linux Ubuntu indir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiSpotify
 • İşletim Sistemi L
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Spotify Music Linux Ubuntu Uygulaması Ücretsiz İndir

Spotify Ubuntu ile linux dünyasında müzik adına güzel işler yapılmış diyebiliriz. Neredeyse tüm platformlarda olan spotify  artık ubuntu yüklü bilgisayarlardada kullanılabilir. Bilgisayarında ya da laptopunda müzik kataloglarından en büyüğünün hizmetinde olduğunu hayal et. Spotify, çevrim içi müzik çalan ve dünyadan milyonlarca kullanıcısıyla kendini aşan ücretsiz bir uygulamadır.

Spotify, bağımsız üreticilerden olduğu kadar ana kayıt şirketleri tarafından da desteklenen büyük bir müzik kataloğuna sahiptir, ve hepsi mükemmel arama motoru sayesinde keşfetmesi kolay bir çevrededir. Bu katalogdan keyif almanın diğer bir yolu ise tür ve tarihe göre sınıflandırılmış radyo nitelikli müziği kullanmasıdır, ya da hem resmi hem de kullanıcı tarafında oluşturulmuş binlerce çalma listelerine abone olabilmesidir.

Ücretsiz Versiyonda Neler Var? 

● İstediğin sanatçı, albüm veya çalma listesini çal.

● Her tür müzik türü ve ruh haline uygun yüzlerce hazır çalma listesine gözat.

● Müzik Listelerinden haberdar ol.

● Radyo Dinle

● Podcast’lerin, sesli kitapların ve videoların keyfini çıkar

● Kişiselleştirilmiş çalma listeleri ile daha fazla müzik keşfet.

Spotify Ücretsiz Müzik dinleme Programı

Spotify Linux Ortamında kullanabileceğiniz içerisinde milyonlarca şarkı ve yüzbinlerce sanatçının olduğu bir müzik dinleme platformudur.  Gelişmiş özellikleri ve kullanıcıları tarafından hazırlanmış çalma listeleri ile kendinize uygun şarkıları tek bir tıkla kolayca dinleyebilirsiniz.

Yeni çıkanlar başlığı altında enson yayınlanmış olan 50 parçayı göreceksiniz. Sürekli güncellenen içeriği ile yeni müziklere anında ulaşabilirsiniz.  Spotify ücretsiz olarak kullanmak için öncelikle kayıt olmalısınız. Kayıt olduktan sonra karşınıza arada sırada çıkacak reklamlar dışında hiçbir başka durumla karşılaşmadan sınırsız bir müzik içeriğine kavuşmuş olacaksınız. Premium satın aldığınızda ise dilediğiniz her yerden kolayca erişmenin yanı sıra internet bağlantısı olmadanda müzik dinleme olanağına sahip olacaksınız.

Program çalma listeleri oluşturmanı, eklemeni, karışık çalmanı, tekrar çalmanı, durdurmanı, dinlediğin müziğin albüm kapağını göstermeni ve Last.fm ile birleşmesini sağlar. Üstelik, bir müzik çalar olmasına rağmen, Spotify belli bir noktadan herhangi bir şarkıyı dinlemene ve hatta aynı uygulamayı kullanan yerel dosyaları çalmana izin verir.

Spotify’ın en son versiyonundaki avantajlarından biri de favori müzik kataloğundan şarkılar dinlerken diğer uygulamaları da kullanmanı sağlamasıdır. Üstelik, tek bir çalma listesi ya da şarkıya dayalı kişiselleştirilmiş radyolar oluşturma seçeneğine de sahipsin, ki bu özelliği sayesinde her zaman kendi zevkine uygun şarkıları dinleyebilirsin.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar