NeatMouse

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans
 • İşletim Sistemi W
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

NeatMouse Klavyeden Fareyi Kontrol Etme Programı

NeatMouse Klavyeden Fareyi Kontrol Etme Programı

NeatMouse klavye ile fare imlecini kontrol etmenize olanak tanıyan Windows işletim sistemi için indirebileceğiniz küçük ve ücretsiz bir araçtır.

Fare Fiziksel olarak kullanılamaz olduğunda bu çok yararlıdır:

 • Eğer henüz fare sürücüsü tam olarak yüklü değilse ve  Windows tarafından otomatik algılanamıyorsa bu aşamada bu programı kullanabilirsiniz. 
 • Eğer kablosuz fare kullanırken ve pil düşük bir seviyeye inmiş ise şarj etmeniz gerekiyorsa bu aşamada program klavyeden fareyi kontrol etmenize olanak tanıyacağı için rahatlıkla işinize devam edebilirsiniz.

Fareniz fiziksel olarak bir arıza geçirmiş olabilir veya herhangi bir sebepten dolayı fareyi kullanamıyorsanız tam bu aşamada bu küçük program ile klavyenizin aracılığı ile fare kullanır gibi kontrol edebilmenize olanak sağlar.

Softpedia Çevirisi – Google Translate Aracılığı ile

NeatMouse sadece klavye ile kendi bilgisayarınızı kontrol etmek tercih eden kullanıcılar için pratik bir araçtır. Program belirli tuşları fare hareketi ve eylemleri bağlanarak klavye ile fare işlemleri gerçekleştirmek için izin verir.

Çoğu Windows kullanıcıları yapılandırmasından fareyi çıkarmadan imkansız gibi simgeleri seçerek veya uygulamaların başlatılması gibi belirli eylemleri gerçekleştirmek için yapar kabul ediyorum. . Klavye kısayolları telafi edebilirsiniz ama farenizi vazgeçmek olsaydı verimliliğinizi büyük ölçüde zarar görecektir nedenle, farenizi atmak gerekir, ancak böyle bir alan seçimi gibi yüksek hassasiyet gerektiren eylemler için bu uygulamayı dikkate düşündüren değildir.

Ben neden bahsettiğimi anlamak yoksa, Paint’te bir 257 x 353 piksel seçimini yapmayı deneyin. Eğer bir derece doğru fare yoksa, doğru almak için en az bir kaç denemeden almalıdır. NeatMouse uygulama klavyeyi kullanarak fare imleci kontrol geliştirmeyi amaçlamaktadır. Böylece,. Numpad tuşlarına yerine fare ile onu ayarlamak için deneyerek seçim boyutunu değiştirebilirsiniz Varsayılan olarak, program, temel fare hareketleri ve eylemleri kapsayan bir klavye düzeni ile birlikte geliyor.

Belirli tuşları unbind veya kendi profilinizi oluşturmak amacıyla denetimleri değiştirebilirsiniz. Edebilirsiniz kullanıcı ekranı navigasyon ve hassas seçimleri hem de klavyeyi kullanmak için izin gereken iki hareket artışlarla belirtebilirsiniz. Sadece Kontrol tuşunu basılı tutun veya başka bir düğmeye belirtmeniz gerekir, iki ayarları arasında geçiş yapmak için. Eğer farklı bir bilgisayarda aynı ayarları kullanmak istiyorsanız, kurulum iletişim taşınabilir yüklemeyi seçin ve tüm dosyaları kaydedebilirsiniz bir çıkarılabilir aygıt. Bizim testte bu önemsiz kaynakları gerekli ve tüm uygulamalarda hassas imleç kontrolü sağladı. tamamen klasik işaretleme aygıtını değiştirmek için tasarlanmış olmasa da size ihtiyacınız olduğunda, NeatMouse gelişmiş fare kontrolü sağlayabilir.

 

 

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar