NetSpot Wifi Sorun Giderici Program

NetSpot Wifi Sorun Giderici Program

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu248 Kb
ÜreticiNetspot
İşletim SistemiWindows 7/8/10
Eklenme Tarihi10 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (248 Kb)
209 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 5]

NetSpot Wifi Analiz ve Sorun Çözme Programı – Ücretsiz indir

NetSpot, Kablosuz ağlardaki sorunları tespit etme, Wifi ağlarınızın problemlerini bulup çözme konusunda size yol gösteren ücretsiz bir analiz programıdır.  NetSPot Mac OS X ve Windows sürümleri bulunmaktadır. Bu yazımızda size NetSPot Windows Versiyonunu tanıtacağız.  Programın çalışabilmesi için öncelikle Windows 7/8 /10 kurulu olan bir dizüstü pc veya 802.11 kablosuz ağlarını destekleyen bir PC gerekmektedir.  

NetSpot Wifi Programı Özellikleri

NetSpot size en iyi kapsama alanını sunabilecek Wi-Fi ağı üzerinden bağlantı yapma imkanı sunmak üzere tasarlanmıştır.  Wifi ağları radyo frekansı davranışlarına benzer bir yapıda çalıştıkları için bu konuyu anlamanız gerekmektedir. Bu bilgiyi elde etmenin etkili yolu kablosuz Bağlantı araştırması yapılmasıdır. Net Spot size Kanal enterferansı ve ölü bölgeleri ortaya çıkararak hızlı, sağlam ve en optimize şekliyle muazzam bir ağ bağlantısı inşa edecektir. 

NetSpot, ağ güvenliği uzmanlarının harici saldırıların kaynakların bulma, açıkları tespit edip düzeltme işlemlerinde kullanılan bir yazılımdır. NetSpot ile güvenlik ayarlarını (Açık, WEP, WPA / WPA2 Kişisel / Kurumsal), yayın yapılmayan SSID’leri ve WiFi sinyal gücünü de kontrol edebilirsiniz. Bu çalışmaları en iyi şekilde yaptıktan sonra kablosuz ağınızın dışarıya vereceği fazla gücü kesmiş olursunuz. 

NetSPot ve Genel Sorular ve Çözümleri

Netpot Wifi Sorun giderme purogramı ile ilgili kafanıza takılabilecek her türlü sorunun çözümü için aşağıdaki yardım menülerinden faydalanabilirsiniz.

209 kez indirildi
Halit Vuran