Netten Brüte Serbest Meslek Hesaplama Formülü Excell

Netten Brüte Serbest Meslek Hesaplama Formülü Excell

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12 Kb
Üreticiucretsizprogram.org
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (12 Kb)
1673 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Serbest Meslek Makbuzu düzenlerken Net ücretten Brüt ücreti bulmanıza olanak sağlayan formülü içeren bir excell tablosudur. Basit bir excel şablonu şeklinde net ücreti girip brüt ücret, kdv, stopaj ve net ücreti bulabileceğiniz bir excel çalışması ve formülüdür. Çalışmanın tüm alanları serbesttir. İstenildiği gibi değiştirilebilir ve düzenlenebilir. Bizzat benim tarafımdan hazırlanmıştır. Zaten her isteyende bunu rahatlıkla hazırlayabilir.

2016-02-04 19-14-27 Microsoft Excel - NETTEN BRÜTE SMKÇalışmanın amacı Serbest Meslek Makbuzu için Net ücretten brüt ücreti bulmanızı sağlamaktır. Serbest Meslek makbuzu kesecek olan avukatlar, mühendisler, mimarlar ve Mali müşavirler bu formüllü excell çalışması sayesinde net ücretten brüt ücreti bulabileceklerdir.

Serbest Meslek Makbuzunda Net ücretten Brüt ücrete hesaplama formülü aslında çok basittir.  Net Ücreti 0,18367346 ile çarptığınız anda size Kdvyi verir. Kdv tutarı üzerindende 0,18 işlemi yapar iseniz Brüt ücreti bulursunuz ve geri kalan hesaplamaları yapmak zaten çok sorun teşkil etmez.

 

 

NETTEN BRÜTE serbest meslek makbuzu formülü hesaplama

1673 kez indirildi
Halit Vuran

Netten Brüte Serbest Meslek Hesaplama Formülü Excell Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Artie dedi ki:

    avukatlar ve muhasebecilerin çok işine yarar bu program.