Nur Kasa Defteri

Nur Kasa Defteri

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu606 KB
Üretici
İşletim SistemiWindows XP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
942 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 5]

Ücretsiz Kasa Defteri, Nakit Giriş Çıkış Takip Programı

Ücretsiz Kasa Defteri, Nakit Giriş Çıkış Takip Programı

Nurullah Demir isimli Programcı tarafından tasarlanan ve ücretsiz olarak
indirebileceğiniz bir kasa defteri programıdır.
Program sadece kasa takip işlemlerini yapmak için gayet kullanışlı menülere ve işlevlere sahiptir. Sadece Türk Lirası değil yabancı para cinsinden nakit akışınızıda kontrol edebileceğiniz kullanışlı bir yazılımdır.
Programın gelişimine katkı sunmak isteyenler programın üreticisine veya bize bildirerek yardımcı olabilirler.
Üretici Açıklaması 
Kasanıza giren ve çıkan paraları TL, $ ve € birimlerinde ekleyebilirsiniz. Ekleme ve çıkarma işlemleri sonucunda kasanızda bulunan toplam parayı TL, $ ve € şeklinde gösterir. Bu gösterme işleminde güncel kurlar TCMB ‘den çekilmektedir. Ayrıca kurları kendiniz sabitleyebilirsiniz. Ayrıca Kur Dönüştürme ekranından hızlıca TL, $ ve € birimlerinden birbirlerine çeviri yapabilirsiniz. Programa yeni kasalar ekleyip çıkarabilirsiniz. Kasa girişlerinizi şifreli/şifresiz yapabilirsiniz. Kasa eklerken eğer “yetkili” derseniz, diğer kasaları düzenleyip, silebilir, ayrıca yeni kasa ekleyebilir. Mevcut listeyi yazdırabilirsiniz. Bunların dışında, Hatırlatmalar diye bir bölüm ekledim, bu bölümden alacak yada verecek durumlarında hatırlatma ekleyip, programın sizi uyarmasını isteyebilirsiniz. Hatırlatma günü geldiğinde üst menüde bir uyarı resmi çıkacaktır.den çekilmektedir. Ayrıca kurları kendiniz sabitleyebilirsiniz. Ayrıca Kur Dönüştürme ekranından hızlıca TL, $ ve  € birimlerinden birbirlerine çeviri yapabilirsiniz.

Programa yeni kasalar ekleyip çıkarabilirsiniz. Kasa girişlerinizi şifreli/şifresiz yapabilirsiniz. Kasa eklerken eğer “yetkili” derseniz, diğer kasaları düzenleyip, silebilir, ayrıca yeni kasa ekleyebilir.

Mevcut listeyi yazdırabilirsiniz.

Bunların dışında, Hatırlatmalar diye bir bölüm ekledim, bu bölümden alacak yada verecek durumlarında hatırlatma ekleyip, programın sizi uyarmasını isteyebilirsiniz. Hatırlatma günü geldiğinde üst menüde bir uyarı resmi çıkacaktır.

Varsayılan giriş bilgileri;

Kasa Adı : Kullanıcı
Şifre : nur

Şifreyi Kasalar>Kasa Düzenle kısmından değiştirebilirsiniz.

Not : Nur Kasa Defteri’ni kullannmak için bilgisayarınızda Microsoft .NET Framework yüklü olması gerekir

942 kez indirildi
Halit Vuran