Opera Next İnternet Tarayıcı Programı

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiOpera Software ASA
 • İşletim Sistemi
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
opera next

Opera Next İnternet Tarayıcı

Opera Next İnternet Tarayıcı Programı

Opera Next, popüler internet tarayıcısı Opera’nın geliştirilmekte olan en son sürümlerini test etmek için kullanıcıların beğenisine sunulan bağımsız web tarayıcısıdır.

Bundan sonra Opera Next kullanan kullanıcılar, Opera‘nın kararlı sürümü üzerinde yapılacak olan geliştirmeleri önceden test etme ve görme şansına sahip olacaklar.

Diğer tarayıcılarda olduğu gibi Opera Next‘te kendisini otomatik olarak güncelleme özelliğine sahip. Bu sayede kullanıcılar tarayıcı üzerinde yapılacak olan tüm yenilikleri anlık olarak test etme şansına sahip olacaklar.

Kararlı Opera sürümüyle karıştırılmaması için Opera Next’in logosu kırmızı yerine gri olarak tasarlanmış durumda.

Her ne kadar kararlı sürüm kadar stabil çalışmayacak olsa da Opera üzerinde yapılan geliştirmeleri anlık olarak takip etmek isteyen kullanıcılar için Opera Next gerçekten başarılı bir yazılım olarak dikkat çekiyor.

Keşfet özelliği, dünyanın dört bir tarafındaki kaliteli haberleri ve eğlenceli konuları size getirir. Çeşitli kategorilerde yeni şeyler keşfedin, kendi bölgeniz ve dilinize ait makaleleri okuyun.

Gezinme ve tarz bir arada
Opera siz hassas ve kaliteli bir arayüz sunar. Modern stille güçlü özellikleri birleştiren Opera, web’in kapılarını sonuna kadar açma ve her noktasını keşfetme özgürlüğü sunar.

Kolayca arama yapın ve dolaşın
Opera, arama ve web’de gezinme için sezgisel ve güçlü bir sisteme sahiptir. Birden fazla arama sağlayıcısı kullanarak arama yapın ve yazarken site önerilerini görüntüleyin.

Yavaş ağ bağlantılarında hızlanın
Turbo modu sayfaları daha hızlı ve tüm bağlantı koşullarında yüklenecek şekilde sıkıştırır. Bağlantınız yavaşladığında da performanslı bir şekilde çalışmanızı sağlar.

Sık kullandıklarınızı düzenleyin
Gelişmiş Hızlı Erişim özelliği, en çok ziyaret ettiğiniz siteleri özel bir başlangıç sayfasında toplar. Ayrıntılı arama ve gruplama seçeneğiyle sık kullandığınız içeriğe hızla erişin ve arama yapın.

Bulduklarınızı kaybetmeyin
Daha sonra ihtiyaç duyacağınız bir şey mi buldunuz? Cep tek bir tıklamayla sayfaları kaydeder ve sayfalarınızı basit ve ayrıntılı bir listeye dönüştürür. Cep içeriğini yeniden boyutlandırılabilir sayfa önizlemesiyle tarayın veya kayıtlı bilgiler arasında anahtar kelime araması yapın.

Ve artık hızlı ve güvenli tarayıcı operayı indirin

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar