PSPad Metin Düzenleme Programı İndir

PSPad Metin Düzenleme Programı İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.5 MB
ÜreticiJan Fiala
İşletim SistemiWin Xp/7/8
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
525 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

PSPad Metin Düzenleme Programı İndir

PSPad, Windows işletim sistemleri için geliştirilmiş olan bir metin ve kaynak kodu yazılımıdır.  PHP, Perl, HTML, Java dillerini desteklemektedir.  Türkçe dil desteği ile ülkemizde yaygın bir kullanım şansı vardır.

pspad_editor_v4.5.3_1Yazılımın Plug in desteği içerisinde ftp manager, sık kullanılanlar, file explorer gibi kullanıcılara kolaylık sağlayan pek çok yararlı özelliğe sahiptir.

PSPad editörü programcılar tarafından kullanılması amaçlanan ücretsiz bir metin ve kaynak editörüdür.  İlk olarak 2001 yılında yayımlanan bu yazılım pek çok özelliği içinde barındıran her yazılımcının mutlaka sisteminde bulundurması gereken açık kaynak kodlu özgür bir yazılımdır.

PSPad  Bir çok gelişmiş özelliği içerisinde barındırır.

Bunları sıralamak gerekirse;  Oriented dizim ve onaltılık düzenleme dahil birçok dili düzenleme için evrensel bir GUI olarak tasarlanmıştır

PHP , Perl ,HTML ve Java  gibi bir çok yazılım dilini içerisinde barındırır.   PSPad UTF-8 şeklinde kodlanmış metinleride düzenleyebilir.

Diğer özellikleri  otomatik tamamlama , sekmeler , FTP istemcisidir.

PSPad MDI arayüzüne dayanmaktadır

Genel olarak, yorumcular PSPad editörünü çok beğenmiş durumdalar.     Birçok Uluslar Arası İndirme Sitesinde Program en üst düzey puanlama ile ilk sıraları zorlamaktadır. Ücretsiz olması ve Açık kaynak dünyasının gücü ile sürekli olarak güncellenmeye devam etmektedir.

 

 

 

 

 

525 kez indirildi
Halit Vuran