Saz Akort Programı

Saz Akort Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.7 Mb
ÜreticiSazkursu.Com
İşletim SistemiWindows Tümü
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (4.7 Mb)
690 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Saz ve Bağlama türündeki telli çalgıları kolayca akort etmenize olanak sağlayan ücretsiz bir akort programı olan Saz tuner size ayarlarınızı istediğniiz hassasiyette yapma olanağı sağlar.  Akort yapmak telli bir müzik aleti için en önemli noktalardan birisidir. Sesi doğru verebilmek doğru melodiyi hissettirebilmek için mutlaka akort yapmalısınız. Bir çok usta sanatçı bunu kendi kulağına güvenerek yapmaktadır ama onlar bile bazen yanılır veya dış ortamın sesi nedeniyle doğru akortu yapamayabilirler. Teknoloji artık hayatımızın her alanında olduğu gibi müzik alanındada yardımımıza koşmaktadır. Türkçe Bağlama ve saz akort programı arayanların mutlaka incelemesi gereken bir programdır.

Saz Tuner müzik konusunda profesyonel kişilerin hazırladığı bir program olduğu için en uygun akortu yapmanız çok kolay olacaktır.  Saz akort programı sayesinde uzun sap ya da kısa sap seçimleri yapabilirsiniz.  Sazkursu.com tarafından hazırlanan program sürekli olarak geliştirilmekte ve saz-tuner-indireksiklikleri giderilmektedir. Sizde görüş ve önerilerinizi bize veya direkt olarak ilgili siteye yazabilirsiniz.

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

690 kez indirildi
Halit Vuran