Serbest Meslek Makbuzu Yazdırma Programı

Serbest Meslek Makbuzu Yazdırma Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu280 Kb
ÜreticiAhmet Yavaş
İşletim SistemiWindows Tümü
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (280 Kb)
1085 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 1]

Serbest Meslek Makbuzu Yazdırma Programı sayesinde elle yazmaya makbuz yazmaya son veriyoruz. Program genel anlamda mali müşavirler düşünülerek hazırlanmış olsada Avukat, Mühendis, Mimar, Doktor gibi serbest meslek işi ile iştigal eden ve Serbest meslek makbuzu kulanan kişilere kolay ve hızlı bir şekilde makbuzlarını yazdırmalarnıı sağlıyor. Excel ortamında hazırlanan program sayesinde siz sadece brüt tutarı gireceksiniz kdv, stopaj ve diğer hesaplamaları program kendi yapacaktır.  Ayrıca makbuz keseceğiniz kişileri bir kere tanımladığınız zaman sürekli adres ve diğer bilgileri yazmak zorunda kalmayacaksınız.   Program içerisinde aynı zamanda cari hesap takibi yapabileceğiniz bir modülde bulunmaktadır.

Serbest Meslek Makbuzu Yazdırma

Avukatlar, mali müşavirler, mühendisler, mimarlar için Serbest Meslek Yazdırma Programı 

Bu program ile öncelikle Müşterilerinizin tahsilat ve tahakkukları yapabilirsiniz.

Serbest meslek makbuzlarını dökebilirsiniz.

Stopaj Kesinti listesi hazırlayabilirsiniz.

Mükelleflerinizi Aderes vergi no şeklinde kaydedeceğniz için bütün mükelleflerinize ait genel bilgilere tek bir tablo ile ulaşabileceksiniz.

Müşterilerinizin her birisi için cari hesap dökebilecek aynı zamanda raporlar çıkartabileceksiniz.

Bu sadece muhasebe bürolarında değil avukatlık veya küçük çaplı hizmet veren neredeyse tüm işletmelerde kullanılabilecek kapasitede bir programdır.

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

1085 kez indirildi
Halit Vuran

Serbest Meslek Makbuzu Yazdırma Programı Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Arif Yılmaz dedi ki:

  Hocam elinize sağlık çok emek vermişiniz. ben üzerinde biraz değişiklik yaparak apartman tahsilat programı olarak kullanmak istiyorum. dosya kilitli. sakıncası yoksa yardımcı olabilirmisiniz.

  • Halit V. dedi ki:

   merhaba, herhangi bir kilit yoktu diye hatırlıyorum programda ama yine bir kurcalamam lazım. Asıl sorunda kilitlediysek şifresi neydi bulursam mutlaka mail adresinize yollarım.

 2. ibrahim yörük dedi ki:

  değerli hocam 250 daireli site yönetimi için tahsilatta kullanmak istiyorum çevirip mail atarsanız minnettar kalırım

  • Halit V. dedi ki:

   hocam bunu en fazla 100 satıra kadar kullanabiliyorsunuz malesef. Programı yazan arkadaşa ulaşıp şifresini alabilirsem yardımcı olmaya çalışırım.

   Eğer Blok blok ise siteniz her bir blok için bu pqrogramdan birtane kurup her bir blok için takip etmeyi düşünebilirsiniz.