Sgk Toplu Giriş Çıkış Bildirgesi İndirme

Sgk Toplu Giriş Çıkış Bildirgesi İndirme

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
1074 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Sgk İşe giriş ve çıkış bildirgelerini toplu olarak kontrol etmek, indirmek ve yeni işe giriş çıkış yapılabilmesi için geliştirilen ücretsiz bir programdır. Programın kullanımı ve detaylı açıklamaları aşağıda gösterilmiştir.

İşe giren ve İşten ayrılan personeller için zorunlu verilmesi gereken İşe Giriş Bildirgesi ve İşten Ayrılış Bildirgesi işlemlerini daha hızlı bir şekilde yapıla bilmesi için geliştirilen program yazılmış olup ücretsiz olarak hizmetinize sunulmuştur. Programın geliştirilmesi adına görüşlerinizi bekliyoruz. (ÜCRETSİZ)

 

SGK TOPLU İŞE GİRİŞ VE İŞTEN AYRILIŞ BİLDİRİMİ PROGRAMI

 

PROGRAM ÇALIŞMA YÖNERGESİ

1- Kurulum gerektirmez,

2-Firmanızın giriş bilgilerinin otomatik olarak gelmesi için PersonelBilgi.xls Excel dosyasında Firmalar sayfasına bir sefere mahsus kayıt etmeniz yeterlidir.

firmabilgileri

3-İşe Giriş yapmak istediğiniz personelin bilgilerini PersonelBilgi.xls Excel dosyasında İşeGiriş sayfasına yazmanız yeterlidir.

isegiris

4-İşten Çıkış Yapmak istediğiniz personelin bilgilerini PersonelBilgi.xls Excel dosyasında İştenÇıkış sayfasına yazmanız yeterlidir.

istencikis

 

5-Programın açılış ekranında hangi bildirgeyi vermek istiyorsanız onu seçip önceden firma bilgileri kayıt ettiğimiz firmayı veya yeni giriş bilgileri yaparak programa hızlı giriş sağlıyoruz.

toplugirianaekrani

 

6-İşe Giriş Modülünü seçerseniz. Excel dosyasında kayıt yaptığınız personelleri sıra numarasına göre ARA tuşuna basarak çağırıyoruz.

topluisegirissiranu1

7-Çağrılan personelin doğruluğu ad ve soyadın dan kontrol ettikten sonra BİLGİLERİ AKTAR tuşuna basarak bilgileri SGK sistemine aktarıyoruz.

toplucikisbilgileriaktar

NOT: İleri Tuşu Aktif Et işaretli ise bilgileri aktardıktan sonra onay ekranına gelmenizi sağlıyor.

8-İşe girişi onayladıktan sonra işe giriş formunu görüntülediğimiz ekranda YAZDIR tuşuna basarak çıktı alabilir siniz.

Varsıyan Yazıcınız PDF yazıcısı veya Microsoft XPS Document Writer ise istediğiniz isimde kayıt işlemi yapacaktır.

9-İşten Çıkış Modülü ise aynı İşe Giriş Modülü gibidir.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

1074 kez indirildi
Halit Vuran