Şifre Organizatör Şifre Saklama Programı

Şifre Organizatör Şifre Saklama Programı

Lisans
Dil
Dosya Boyutu1.43 Mb
ÜreticiSiber.us
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.43 Mb)
501 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Şifre Organizatör Şifre Saklama ProgramıŞifre Organizatör Şifre Saklama Programı

Şifre Organizatör programı artık hatırlamakta güçlük çektiğimiz internet şifrelerimizi saklamamıza ve istediğimizde tek tıklama ile tekrar ulaşmamıza imkan vermektedir. Yapmanız gereken tek şey program girişinde belirleyecek olduğunuz şifreyi bilmenizdir. Diğer şifrelerinizi siz unutsanız bile Şifre Organizatör unutmayacaktır. Programımız beta sürümüdür bu nedenle tesbit edeceğiniz problemleri yorum sayfasında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Programın Zip Şifresi : siber.us

Güvenlik:

Şifre saklama programını indirerek şifrelerinizi en güvenli biçimde saklayabileceksiniz.  Şifre Organizatör programı içinde çeşitli algoritmalar kullanılarak giriş yapmış olduğunuz bilgiler gizlenmektedir. Daha fazla güvelik isterseniz bilgilerinizi gizlemek için bilgisayarınızı devreye sokabilirsiniz, bu sayede internet üzerinden bilgilerinizin bulunduğu dosya alınsa bile alan kişinin işine yaramayacaktır. Hatta programa giriş şifrenizi bilse dahi sizin bilgisayarınıza sahip olmadıkça bilgilere ulaşamayacaktır.

Ancak takdir edersiniz ki bütün bu önlemler amacı bu bilgilere erişmek olan bir uzmanı engelleyemez bu nedenle önemli bilgilerinizi tutup tutmamak sizin takdirinize kalmıştır. Bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi bilmenizi isteriz.

Şifre Organizatör programı içinde hiçbir internet ve eposta bağlantı kodu bulunmamaktadır, zaten aksi bir durumda anti spyware programlar bunu kolaylıkla fark eder ve sizi uyarırlar.

Şifre Organizatör Kullanımı :

Programı bilgisayarınıza yükleyip çalıştırdığınızda karşınıza bir defaya mahsus olmak üzere yandaki ekran gelecektir.

Dosya Türü:

“Dosya Bu Bilgisayara Ait Olsun” Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda bilgilerinize ait olan dosya sadece kurulumun yapıldığı bilgisayarda çalışacaktır. Dosyayı başka bir bilgisayarda kullanamazsınız. Tabi bu durum başkalarının da sizin dosyanızı kullanamayacakları anlamına geleceğinde tavsiye edilen seçenek budur.

“Dosya Farklı Bilgisayarlarda Kullanılabilsin” Bu seçenek tercih edilirse bilgilerinize ait olan dosyanızı başka bilgisayarlara taşıyarak kullanabilirsiniz. Bilgilerinize ait olan dosya belirleyecek olduğunuz parolaya göre gizlenecektir. Dolayısı ile başka bilgisayarda dosyayı açmak için şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Parolanızı oluştururken program sizi belirli kurallar doğrultusunda yönlendirecek ve güvenli bir parola oluşturmanızı sağlayacaktır. Parolanızı belirledikten sonra tekrar değiştiremezsiniz. Bu nedenle parolanızı hiç bir yere not etmeyin ve unutmayınız aksi halde giriş yapacak olduğunuz bilgilerinize hiçbir şekilde ulaşamazsınız.

KAYIT EKLEMEK

Şifre Organizatör programına iki farklı şekilde bilgi girişi yapabilirsiniz. Öncelikle Şifre Organizatör programınızın çalışıyor olması gerekmektedir.

CTRL + F12 tuşunu kullanarak: Mesela siz Zoque Forum`a üyesiniz ve bilgilerinizi Şifre Organizatör programında saklamak istiyorsunuz. Bir tane Internet Explorer açarak Zoque Forum`un web adresini yazın.

Sayfa Açıldıktan sonra klavyeden CTRL + F12 tuşlarına bastığınızda yandaki gibi bir ekran karşınıza gelecektir. Bu ekrana Forum`un başlığını ve diğer bilgilerini yazmanız yeterlidir. İlerleyen günlerde Zoque Forum`a tekrar giriş yapmak isterseniz yine Internet Explorer açarak Zoque Forum`un web adresini yazın. Sayfa Açıldıktan sonra klavyeden CTRL + F12 tuşlarına bastığınızda program Zoque Forum bilgilerine otomatik olarak konumlanacaktır.

Kısayol Tuşunu kullanarak: Şifre Organizatör programı içinden EKLE düğmesini kullanarak internet sitesi ve programlar dışında farklı parolalarınızıda saklayabilirsiniz.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

501 kez indirildi
Halit Vuran