Slim Browser İndir

Slim Browser İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.4 MB
ÜreticiFlashPeak Inc.
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (3.4 MB)
565 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

SlimBrowser, sade, güvenli, hızlı  ve farklı bir internet tarayıcısı arayanlar için denenebilecek kullanışlı bir web browserdir. . Kapladığı düşük alan sayesinde daha az veri barındırdığı için diğer tarayıcılardan daha az ram tüketimide sunmaktadır.  İçerisinde barındırdığı güvenlik araçları ile bir web sayfasının güvenli olup olmadığını virustotal online tarayıcısı ile tarayarak karar verebilirsiniz. Sayfanın tüm bağlantılarını anında tarar ve size sitenin güvenli olup olmadığını söyler.

slim browser indirSlimBrowser, adı gibi minimal bir tarayıcı. Ufacık boyutuna rağmen gelişmiş özellikleriyle size daha hızlı bir internet tarayıcı sunuyor.

Şimdiye kadargördüğüm en hızlı açılan web tarayıcısı diyebilirim. Tabiki saniye tutmadım kişisel deneyimlerimle söylüyorum. 

Günümüzde yaygın olarak kullanılan tarayıcıların artık varsayılan olan özelliklerinin hepisini SlimBrowser içinde bulabilirsiniz.

Not: SlimBrowser internet tarayıcısını Türkçe kullanmak için programın “Languages” kısmında Interface Language” sekmesinin altında sol taraftaki ters üçgen simgesini tıklamanız yeterlidir. Programın Türkçeye döndüğünü göreceksiniz.

Yeni versiyonla gelen özellikler:

 • VirusTotal çevrim içi tarayıcı ile entagrasyon eklendi. Geçerli siteyi taramak için, Araçlar/Güvenlik/VirusTotal ile tara seçeneklerini takip etmeniz yeterli. Bunu ayrıca geçerli sayfada linke sağ tıklayıp “VirusTotal ile tara” seçeneğini belirleyerek de yapabilirsiniz.
 • En çok ziyaret edilen siteleri görüntülemek için menü eklendi. Bu menüye, Dosya/En çok ziyaret edilen siteler bölümünden ulaşabilirsiniz.
 • Henüz eklenen favorileri görüntülemek için menü eklendi. Bu menüye Favoriler/Henüz eklenen favoriler bölümünden ulaşabilirsiniz.
 • En çok ziyaret edilen formları görüntülemek için menü eklendi. Bu menüye de Hızlı doldurma/En çok kullanılan formlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

İçerdiği Uygulamalar

 • Akıllı Form Doldurucu
 • Download Yöneticisi
 • Otomatik üyelik giriş sistemi
 • Site Gruplama
 • Popup Engelleme
 • Reklam Engelleme
 • Dil Çeviri
 • İmla Kontrol Uygulaması

SlimBrowser, adı gibi minimal bir tarayıcı. Ufacık boyutuna rağmen gelişmiş özellikleriyle size daha hızlı bir internet tarayıcı sunuyor.

Şimdiye kadargördüğüm en hızlı açılan web tarayıcısı diyebilirim. Tabiki saniye tutmadım kişisel deneyimlerimle söylüyorum.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan tarayıcıların artık varsayılan olan özelliklerinin hepisini SlimBrowser içinde bulabilirsiniz.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

565 kez indirildi
Halit Vuran