Soluto Pc Açılış Hızlandırma Programı

Soluto Pc Açılış Hızlandırma Programı

LisansFreeware/Ücretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.4 MB
ÜreticiSoluto
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.4 MB)
567 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]
Soluto Pc Açılış Hızlandırma Programı

Pc Açılış Hızlandırma Programı

Soluto Pc Açılış Hızlandırma Programı, bir optimizasyon programı gibi davranarak bilgisayarınızın açılış hızını ve sistem performansını artırmak için alternatif yolları size sunuyor.

Benzer sorunlar yaşayan kullanıcıların deneyimlerinden faydalanmak veya onlara deneyimlerinizi iletmenizi sağlayan PC Genom  projesiyle bilgisayarda yaşanan problemlere hemen cevap bulunabilecek bir kütüphane meydana getiriyor. Topluluk tarafından düzenlenen bilgiler Soluto tarafından bir araya getirilerek analiz ediliyor. Böylece bilgisayar kullanıcılarının yaşadığı binlerce sorun yaşanmış tecrübelere dayanılarak çözümleniyor.

Soluto kurulumundan sonraki ilk bilgisayar başlangıcında yaptığı analizlerle size gerçekçi bir rapor çıkartıyor. Bu rapor sayesinde bilgisayarınızı yavaşlatan her uygulama gözler önüne seriliyor. Soluto’nun önerilerine kulak vererek bilgisayar açılışınızı hızlandırmakla işe başlıyorsunuz. Daha sonraki süreçte bilgisayarınızın sebebini anlamadığınız şekilde kasıldığı her durumda programdan yardım alarak topluluğun sesine kulak verebilirsiniz. Böylece benzer sorunları tecrübe edenlerin görüşlerinden yararlanır ve sorunlarla vedalaşırsınız.

Soluto’nun amacı sadece yardım alan değil, yardım etmesini de seven kullanıcılarla projesini her sorunun  cevaplanabileceği dev bir kütüphane haline getirmek. Kullanıcıların karşısına şık, kullanıcı dostu ve minimalist bir arayüzle çıkan Soluto beta sürümünde olmasına rağmen kullanmaktan çok zevk alabileceğiniz yeni nesil bir program.

567 kez indirildi
Halit Vuran