Square Privacy Cleaner Free Temizleme Programı

Square Privacy Cleaner Free Temizleme Programı

LisansFreeware/Ücretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu588 KB
ÜreticiNoVirusThanks
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (588 KB)
692 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Square Privacy Cleaner (SPC)

Ücretsiz bir temizleme ve bakım programıdır. Bilgisayarınızda bulunan ve isteğiniz dışında oluşan geçmiş verilerini kaldırmanızı sağlar.  Kolay kullanımlı ve kullanışlı arayüzü ile en son yaptığınız çalışmaları görebilir istediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.  

Programı çalıştırıp Analyze tuşuna tıkladığınızda tarama yapıp, çıkan sonuçların ister tümünü ister hariç tutulacakları ayırıp, o şekilde temizlik yapabilirsiniz.

Bu silme işlemi içinnde Windows’daki tüm izleri (son açılan belgeler, prefetch dosyaları, MRU listeleri, temp klasörü, gereksiz dosyalar gibi) silebilir ayrıca web tarayıcıların (Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Google Chrome.) önbellek, çerez ve geçmiş verilerini temizler.

Sadece Windows bilgileri de değil. Üçüncü parti uygulamaların içinnde de temizlik yapar. WinRAR, WinZIP, Java, Java günlükleri, Borland Delphi geçmişi, Microsoft Ofis geçmişi gibi çeşitli programlar içinden geçmiş bilgilerini temizler. Bu sayede dolaştığınız ya da açtığınız siteler hakkında bilgi gösterilmez. Bunları Windows içinnden yapmak hem uzun hem
de karışık.

Program temel temizlenecekleri bir araya toplayıp size sadece bir tuşa dokunmayı sağlamış.

Program ücretsizdir.

 

Square Privacy Cleaner Free Temizleme Programı

692 kez indirildi
Halit Vuran