Square Privacy Cleaner Free Temizleme Programı

[rating_form id="1" txt_score="%1$s"]
[rating_form id="1" score="false" total="false"]
[rating_form_results id="1"]
  • Lisans
  • ÜreticiNoVirusThanks
  • İşletim Sistemi W

Square Privacy Cleaner (SPC)

Ücretsiz bir temizleme ve bakım programıdır. Bilgisayarınızda bulunan ve isteğiniz dışında oluşan geçmiş verilerini kaldırmanızı sağlar.  Kolay kullanımlı ve kullanışlı arayüzü ile en son yaptığınız çalışmaları görebilir istediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.  

Programı çalıştırıp Analyze tuşuna tıkladığınızda tarama yapıp, çıkan sonuçların ister tümünü ister hariç tutulacakları ayırıp, o şekilde temizlik yapabilirsiniz.

Bu silme işlemi içinnde Windows’daki tüm izleri (son açılan belgeler, prefetch dosyaları, MRU listeleri, temp klasörü, gereksiz dosyalar gibi) silebilir ayrıca web tarayıcıların (Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Google Chrome.) önbellek, çerez ve geçmiş verilerini temizler.

Sadece Windows bilgileri de değil. Üçüncü parti uygulamaların içinnde de temizlik yapar. WinRAR, WinZIP, Java, Java günlükleri, Borland Delphi geçmişi, Microsoft Ofis geçmişi gibi çeşitli programlar içinden geçmiş bilgilerini temizler. Bu sayede dolaştığınız ya da açtığınız siteler hakkında bilgi gösterilmez. Bunları Windows içinnden yapmak hem uzun hem
de karışık.

Program temel temizlenecekleri bir araya toplayıp size sadece bir tuşa dokunmayı sağlamış.

Program ücretsizdir.

 

Square Privacy Cleaner Free Temizleme Programı

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar