STDU Viewer Görüntüleme Programı İndir

STDU Viewer Görüntüleme Programı İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.4 MB
ÜreticiSTD Utility
İşletim SistemiWin2k / XP / 2003 / Vista / 7
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
539 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

STDU Viewer Görüntüleme Programı İndir

STDU Viewer Görüntüleme Programı

STDU Viewer Görüntüleme Programı

STDU Viewer bir çok dosya biçimini görüntüleyebileceğiniz çoklu dosya biçimleri görüntüleme programıdır.  Bu yazılımın amacı, tek bir basit bir uygulama ile birden çok belge türünü izleyebilmek ve görüntüleyebilmektir.

STDU Viewer TIFF, PDF, DjVu, XPS, JBIG2, WWF belge biçimlerini destekler. Bunlar bilimsel ve teknik dokümantasyonun en popüler formatlarıdır.

Ayrıca STDU Viewer fb2, TXT, Comic Book Arşivi (CBR veya CBZ’dir) destekler, TCR, PalmDoc’a (PDB), Mobi, AZW, EPub, DCX ve görüntü (BMP, PCX, JPEG, GIF, PNG, WMF, EMF, PSD) dosyalarını görüntüleyebilmeniz için ideal bir araçtır.

Gördüğünüz üzere bir çok farklı formatı tek bir program ile görüntüleyebilirsiniz. Resim dosyaları, teks dosyaları, pdf dosyaları gibi bir birinden teknik olarak farklı dosyaları görüntüleyebilirsiniz.

STDU Viewer  Bir çok dili içeren arayüzü ile geliyor. Şu anda İngilizce, Rusça veya Fransızca dilleri  arasından seçim yapabilirsiniz. Bu xml dış kaynak dizelerini değiştirerek istediğiniz herhangi bir dile dönüştürmenizde mümkündür.

STDU Viewer Görüntüleme Programı

STDU Viewer Görüntüleme Programı

STDU Viewer (vb, metin katmanı tarafından sayfa, arama döndürmek Küçük resimler görüntüsü), modern sekmeli arayüz ve bu tip uygulama için tüm standart özelliklere sahiptir. Musluk ekranından ve bazı başka diğerleri için bir eylem ayarı, kendi yer imlerini oluştururken, bir resim dosyası içine bir sayfanın bir sayfa veya bir kısmını dışarı aktarabilirsiniz.

Ayrıca STDU Viewer gibi bazı genişletilmiş özellikleri vardır.

Bir belge metin katmanı destekliyorsa (TXT, TCR, PDB, fb2, PDF, XPS, Mobi, AZW, EPub veya Djvu dosyası), sonra STDU Viewer bir dosyaya belgelerin bu tür metinleri dışa aktarmaya yardımcı olur.

Sen bir kaynak belge sayfaları temsil görüntü dosyaları (BMP, GIF, PNG, vb) bir dizi DjVu’ya ve PDF dosyalarını bir dönüştürücü olarak STDU Görüntüleyici kullanabilirsiniz

STDU Viewer özel, ticari olmayan veya eğitim amaçlı kullanım için ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Ticari kullanım için kayıt gereklidir 

539 kez indirildi
Halit Vuran