Sweepi Sistem Bakım Programı

Sweepi Sistem Bakım Programı

LisansFreeware/Ücretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.8 MB
ÜreticiYooApplications
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (4.8 MB)
454 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Sweepi Sistem Bakım ProgramıSweepi Sistem Bakım Programı

Windows kullanıcılarının en büyük şikayetidir. Bilgisayarı ilk kurduğunuz gündeki hıza ulaşmanız çok zordur. Sisteminiz gittikçe yavaşlar ve verimi düşmeye başlar. Bu yavaşlamanın nedenleri çoktur. Registry yani kayıt defterindeki gereksiz girdiler, internetten gelen gereksiz kalıntılar, temp dosyaları vs. bir çok etken vardır. İşte Sweepi tam bu anda devreye giriyor. Sisteminizdeki temizlik işlemlerini sorunsuz güvenli ve en önemlisi ücretsiz olarak yapıyor.

Programı ücretsiz indirip tam fonksiyonları ile kullanabilirsiniz.  Sweepi aynı zamanda ağ kullanıcılarına ağdaki bilgisayarları tarama ve temizleme imkanı sağlıyor. İndirdiğiniz progaram ile otomatik temizleme yapabilirsiniz.   Tecrübeli olmayan kullanıcılarıda düşünen programcılar hızlı bir şekilde temizleme yapmanıza olanak tanıyan bir özelliğide mevcuttur.

  • Sweepi BootManager
  • Sweepi Ramoptimizer
  • Sweepi ShortCutter
  • Sweepi Liveupdate
  • Sweepi Slicer

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

454 kez indirildi
Halit Vuran