TC Numarası ile Adres Sorgulama Programı

TC Numarası ile Adres Sorgulama Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu584 Kb
ÜreticiBuğra Ayan
İşletim SistemiWindows Tümü
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (584 Kb)
1285 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 1]

Vatandaşlık Numarası ile kişilerin kayıtlı oldukları adres bilgilerine ulaşabilmenize olanak sağlayan ücretsiz bir program olan T.C Numarası ile Adres Bulma Programı Yüksek seçim kurumu verilerine dayanarak çalışmaktadır. Dolayısıyla programın çalışabilmesi için internet bağlantısı gereklidir.  Program sadece kendi ev adresininizi değil aynı zamanda tc kimlik numarasını bildiğiniz tüm kişilere ait adres bilgilerini sorgulamanıza olanak tanıyor. Adres Bulma programı Ysk verilerini baz alarak işlem yaptığı için sadece 18 yaşının üzerindeki reşit kişilerin adres bilgilerini göstermektedir.

2016-11-01_17-38-44Herhangi bir sebep ile bir kişinin adresini öğrenmeniz gerekiyorsa program işinizi görebilir. Yanlız öncelikle belirtmeliyim ysk yoğunlukları veya url değişiklikleri nedeniyle program devre dışı kalabilir.  Eğer sonuç alamadığınız bir zaman olursa daha sonra tekrar deneyerek sonucu ulaşmanız mümkündür.

tc-kimlik-no-adres-bulma-programi

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

1285 kez indirildi
Halit Vuran