Tinder iphone App

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiTinder
 • İşletim Sistemi I
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Tinder -Iphone için Sosyalleşme Uygulaması – Tinder Nasıl kullanılır?

Tinder iphone uygulaması tam bir eşleşme uygulamasıdır. Kişilerin flört veya başka ne arıyorlarsa bulmalarını amaçlayan kullanışlı ve ücretsiz bir uygulamadır. Ülkemizde pek yaygın olmasada yinede eşleşme yakalama şansınız vardır. Tabi bunu meslek olarak yapanlara dikkat etmelisiniz.  Tinder size etrafınızda bulunan karşı cinsinize kolayca ulaşma imkanı veren bir buluşma vb işlere yarayan (siz ne demek istedimi anladınız) bir ios – iphone sosyalleşme uygulamasıdır.  Başta Amerika gibi nispeten bize göre daha rahat ve açık toplumlarda insanların birbirleri ile flört ve ilişki kurmasına olanak tanımaktadır. Ülkemizde pek bir yaygın kullanımı olmasada yinede kullanıcı sayısı azımsanmayacak derecededir.  Tinder size bir eşleşme imkanı tanır gerisi ise size kalmıştır.  Uygulamanı kullanımı çok basittir etrafınızda sizin gibi aynı uygulamayı kullanan kişiler içerisinden beğendiğiniz kişiyi likeliyorsunuz ardından uygulama sizi eşleştiriyor. Eğer herşey yolunda giderse sizinde anlık veya uzun süreli bir ilişkiniz olabilir. Tinder Nasıl Çalışır ; Çok basittir kısa bir açılış kayıt aşamasını geçtikten sonra karşınızı 3 ekran gelecek, ilk ekranda kişisel bilgilerinizi girebilecğiniz iki ayrı menü var. Ayarlar kısmında ilgi alanlarınız, eşleşmek istediğiniz kişiler ile ilgili mesafe ayarı ve yaş aralığını seçebiliyorsunuz.  Başka diğer ayarlar varda onlarla uğraşmanız gerekmiyor. Bilgilerimi Düzenle Menüsünden ise resminizi ve kendiniz ile ilgili bilgileri giriyorsunuz. Bütün bunları yaptıktan sonra artık eşleşmeye hazırsınız demektir. Hemen ekranı sola ittirerek yakınınızda bulunan kişileri aramaya başlayabilirsiniz. Karşınıza gelen kişilerden beğendiklerinizi sağa iterek red edebilir veya sola iterek Like yaparak eşleşme bekleyebilirsiniz. Eşleşmelerinizi ise sol üst menüde … üç nokta işareti olan bölümden görebilirsiniz. Ne diyelim bizden anlatması gerisi size kalmış. Bol şanslar

Üreticini Açıklaması ; 

Bugüne kadar 20 milyar eşleşme sağlayan Tinder, yeni insanlarla tanışmak isteyenler için dünyanın en popüler uygulaması. Bizi, yeni insanlarla tanışmanı sağlayan o çok güvendiğin arkadaşın gibi düşünebilirsin. Neredeyse gidersen git, biz hep yanındayız. Buraya yeni insanlarla tanışmak, sosyal çevreni genişletmek, seyahat ettiğin yerlerde yaşayan insanlarla buluşmak veya hayatı dolu dolu yaşamak için geldiysen, doğru yerdesin. Bize boşu boşuna “dünyanın en ateşli uygulaması” demiyorlar. Her gün 26 milyondan fazla eşleşmenin kıvılcımını çakıyoruz. Başka kaç flört uygulaması bunu yapabilir ki?

Kaydır. Eşleş. Sohbet Et. Buluş. Tinder’ı kullanmak son derece eğlenceli ve çok kolay: Birini beğenmek için sağa, pas geçmek için sola kaydır. Beğendiğin kişi de seni beğenirse, eşleştiniz demektir! Kurduğumuz sistem sayesinde, sadece her iki taraf da birbirini beğenirse eşleşme gerçekleşiyor. Stres yok. Reddedilme korkusu yok. Sadece kaydır, eşleş, sohbet etmeye başla, sonra da telefonunu bir kenara bırakıp gerçek dünyada onlarla buluş ve yepyeni bir deneyim yaşa.

Hemen kaydırmaya başla. Unutma, eğer kararsız kalırsan sağa kaydır. Bu konuda bize güven. Ne kadar seçeneğin olursa, hayat o kadar tatlı olur.

Dünyanın en büyük ve en ateşli bekar topluluğu Tinder’a hoş geldin. Utangaç olma, kaydırmaya başla.

DAHA FAZLA ÖZELLİK Mİ İSTİYORSUN? MERAK ETME, FAZLASI DA VAR
Seçkin özelliklerden faydalanmak için Tinder Plus’a üye ol: Tinder’ı doya doya kullanabilmen için sınırsız beğenme hakkı, dünyanın herhangi bir yerindeki insanlarla sohbet etmeni sağlayacak Passport, ikinci bir şans veren Rewind, seni 30 dakika boyunca bulunduğun bölgedeki en popüler profil yapan ve her ay bir kere ücretsiz olan Boost, kalabalıktan sıyrılmanı sağlayacak fazladan Super Like’lar… Hepsi Tinder Plus’ta seni bekliyor.

Tinder Nedir Ne Değildir Daha İyi Anlatılamazdı…

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar