Ücretsiz Advanced SystemCare Sistem Bakım Programı

Ücretsiz Advanced SystemCare Sistem Bakım Programı

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
2353 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

asc7_ www.ucretsizprogram.orgTek bir tuşla bilgisayarınızla ilgili neredeyse bütün bakımları ve onarma işlemlerini yaptırabileceğiz bir disk ve sistem bakım programıdır.

Bu programın ayrıca size sunulan alet çantası seçeneği ile birçok extra özelliği kullanma şansına sahip olacak ve stabil bir bilgisayar için extra başka bir programa ihtiyaç duymacaksınız.  Dünya çapında 150 milyon civarında indirilme ile müthiş bir rakama ulaşmış bu program bir çok ödülde almıştır.  Program tam bir tek tuş ile tüm bakım halledebilecek şekilde dizayn edilmiştir.   Bilgisayarınızı hızlandırır ve daha stabil hale getirebilirsiniz. Program türkçe dil desteğine sahiptir.

Ücretsiz Sürümün başlıca özellikleri :

Kayıt defteri düzeltme

Temel Sistem Optimizasyonu

Sabit disk hatalarını bulma ve onarma

Otomatik temizlik

yukle

 

 

 

2353 kez indirildi
Halit Vuran

Ücretsiz Advanced SystemCare Sistem Bakım Programı Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Pink dedi ki:

    Silver Schmid, Switzerland2 November 2012Dear John, and bandmembers,I enjoyed your performance at the &#zza6;ja2znoj1z8’ festival in Zurich on Nov 1st 2012.It was awesome! I’ve been listening to your music for more than 30 years now, and finally had the opportunity to see you live on stage yesterday, for the first time!Thanks for the great show and for the fantastic music you gave us all these years!Keep it up!