Ücretsiz Comodo Dragon Internet Browser

[rating_form id="1" txt_score="%1$s"]
[rating_form id="1" score="false" total="false"]
[rating_form_results id="1"]
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiComodo
  • İşletim Sistemi W

Comodo Dragon İle İnternette Güvenli Gezin

Comodo-Dragon

Comodo Dragon, dünyaca ünlü güvenlik firması olan comod tarafından üretilmiş olan Chromium tabanlı ücretsiz ve güvenliğin üst seviyede olduğu bir internet tarayıcısıdır.  Tamamen ücretsiz olan comodo dragon ile google chrome ile yapabildiğiniz herşeyi yapabilirsiniz.  

Comodo Dragon, Comodo firması tarafından üretilen Chromium projesi temel alarak geliştirilmiş yüksek güvenlikli bir web tarayıcıdır. Google Chrome ile aynı projeden türetilen bir proje olduğundan aynı eklentileri sorunsuz kullanabilmekte ve tam uyum sağlamaktadır. 

Güvenlik üzerine çalışan comodo firmasının ürünüdür.  Kendi firmalarına özgü yazılımlar ile destekledikleri tarayıcı Google Chrome kadar olmasada hızlı fakat daha fazla güvenlik içerir.  Comodo Dragon 32 bit ve 64 bit sürümleri bulunmaktadır.  İndirme linkimiz Windows 64 bit sürümü içindir. 

 

Neden Comodo Dragon Kullanmalıyım?

Comodo Dragon görüntü dışında alt yapı olarak google chrome tarayıcıdan farksızdır. Aynı tabanı kullanmaktadırlar. Chrome biraz daha hızlı olsada comodo daha güvenlidir. Zaten bir güvenlik yazılımı oldukları için bu yönlü bir tarayıcı üretmiş ve geliştirmeyede devam etmektedirler.

Comodo En çok bilinen güvenlik yazılımı büyük firmalarında kullanmış olduğu Comodo EV SSL güvenlik sertifikalarıdır. Bunun yanısıra antivirüs programları ve Dünyada neredeyse en iyi denilebilecek Güvenlik duvarı yazılımları mevcuttur. Comodo Firewal Güvenlik duvarı programı yıllardır testlerin en üstünde yerini korumaktadır.

Comodo Dragon Güvenlik Özellikleri

  • Chromium teknoljisinin üstünde bir gizlilik geliştirmesi mevcut.
  • SSL sertifikalarını alt sertifika sertifikalarından tanımlayan ve ayıran Alan Doğrulama teknolojisine sahiptir
  • Çerezleri ve diğer Web casuslarını durdurur.
  • Gizliliğinizi sağlamak için tüm Tarayıcı indirme izlemelerini engeller.

Google Chrome ile Comodo Dragon arasındaki fark nedir?

Comodo, Chrome’un en iyi özelliklerini içerir. Her kullanıcının bugün interneti tamamen güvenli bir şekilde kullanması için gereken önemli bir özelliği var. – Güçlü güvenlik ve gizlilik.

Comodo Dragon’u daha iyi yapan nedir?

Chromium teknolojisi, Web kullanıcılarına Firefox, Opera, Safari ve Internet Explorer’ı geçen bir İnternet Tarayıcısı sunmak için tasarlandı. Özellikle fonksiyonel hız, stabilite ve rahatlık söz konusu olduğunda Chromium teknoljisini kullanan tarayıcılar bir adım önde oluyor. Comodo Dragon Web Tarayıcısı bunlara ek olarak daha güçlü güvenlik özellikleri içerir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar
in ut sed lectus commodo mattis