Ücretsiz E-Beyanname Tahakkuk ve Beyan İndirme Programı

Ücretsiz E-Beyanname Tahakkuk ve Beyan İndirme Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üreticiİsmmm Odası
İşletim SistemiWin XP/Vista/7/8
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
3930 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]
beyanname

beyanname indir, tahakkuk indir

İstanbul Smmm Odası tarafından hazırlanan  E-Beyanname Tahakkuk ve Beyan İndirme Programı E beyanname sitesinden beyannameleri ve tahakkukları tek tık ile kolayca indirmek için tasarlanan güzel bir program.

Ücretli yazılımlardan hiçbir eksiği olmayan bu program ile, Her bir firma için ayrı klasörler ve klasörler içerisinde beyanname bazında ayrım yaparak güzel bir arşivleme sunuyor.

Beyannameleri tek tık ile indirmenin yanı sıra mail bölümü ve yazdırma bölümleride işlerinizi kolaylaştıran diğer bölümleri.

Eğer Tüm mükelleflerinizin tanımlarını eksiksiz yaparsanız. Kontrol özelliği sayesinde verilmeyen beyannamelerinizi tablo halinde sunabiliyor.

PROGRAMIN;
KULLANICI ADI : admin
ŞİFRESİ : 123
‘tür.

 

İndir

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

3930 kez indirildi
Halit Vuran

Ücretsiz E-Beyanname Tahakkuk ve Beyan İndirme Programı Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. nurgül Sözbir dedi ki:

  programı indirdim ama nasıl kullanacağımı bilemedim kullanıcı adı ve şifre istiyor bunları nerede tanımlayacağım ?

  • Halit V. dedi ki:

   Merhaba,
   ilk girişteki kullanıcı adı ve şifresinden bahsediyorsanız kullanıcı adı admin şifresi 123türk
   sonrasında ise içerisinde e beyanname giriş için şifrelerinizi tanıtacaksınız.

 2. abdullah dedi ki:

  Merhaba programı indirdim ancak kullanıcı adı ve şifresi hata veriyor sürekli ne yapabilirim

  • Halit V. dedi ki:

   Merhaba,
   Programın ilk açılıştaki kullanıcı adı ve şifresi
   PROGRAMIN;
   KULLANICI ADI : admin
   ŞİFRESİ : 123’tür.

   Bunların dışında birşey tanımladıysanız onu kullanacaksınız.?
   Yanlış anladıysam tekrar sorun hocam.

 3. yusuf dedi ki:

  t.c ve uzantı kodunu nereye yazıyoruz?Birde 2014 diyelim 3 aya ait 45 işyerinin tahakkuklarını,hizmet listelerinin sgk sitesinde indirmek mükün mü?teşekkürler

  • Halit V. dedi ki:

   Beyannameler için dönem belirterek arama yaptırmanız halinde tüm beyannameleri tek seferde tarayarak indiriyor. Şahsen kullanıyorum ve çok memnunum. Klasör bazında tüm firmalarınıza ait beyannamelerinizi kdv muhtasar geçici ve bilimum diğer beyannameleri arşivleyebiliyorsunuz.
   Yapmanız gereken programı indirmek e beyanname giriş için muhasebeci bilgilerini tanımlayıp daha sonra şifrenizle girmek.
   Sgk için size https://www.ucretsizprogram.org/muhasebe-ofis/muhasebeci/e-sgk-pro-e-bildirge-otomotik-giris-programi-2/ adresinde bulunan e-sgk pro programını öneririm. Geliştirilmeye devam eden bir yazılımdır ama bir çok kolaylık sağlayacaktır sgk işlemleri çin

 4. hatice peker dedi ki:

  sayın yetkili program içindeki gib kullanıcı kodu parola şifre kısmını nasıl tanımlayacağımızı bulamadım .. ayrıca resimli yada videolu anlatım koysanız çok daha iyi olur ..

  • Halit V. dedi ki:

   Program sadece gib kullanıcı kodunu kaydetmektedir. Kişisel verilerinizi koruma nedeniyle bu şekilde bir işlem yapmaktadırlar. Program içerisinde meslek mensubu tanımları kısmını eksiksiz doldurduğunuzda ve programı tekrar başlattığınızda karşınıza gelecek pencereye kendi şifre ve parolanızı gireceksiniz. Her seferinde şifre ve parolayı tekrar girmek zorundasınız bu program yetkililerinin koyduğu bir güvenlik kuralıdır malesef..

 5. hatice peker dedi ki:

  üstadım kendimi çok beceriksiz buldum 🙂 evet şifreleri girdim fakat GİB asıl sisteme nasıl giricem orayı bulamıyorum allah aşkına bi aşama aşama yazsan allah rızası için 🙂

  • Halit V. dedi ki:

   Estağfurullah Hatice hanım..
   Şöyle söyleyeyim. Gib ortamına geçiş yok burada.
   Yapmanız gerekenleri sıralarsak
   Öncelikle şifrelerinizi gireceksiniz.
   Daha sonra Yukarıda kontrol yazan düğmeye tıklayacaksınız.
   Kullanıcı adınız seçili gelecektir. Dönem kısımlarını seçip yukarıdaki kontrol et düğmesine basacaksınız. Program eğer firmaların bilgilerini eksiksiz oluşturmuş iseniz verildi verilmedi şeklinde işaretleyecektir.
   Ayrıca bunu yaparkende beyannameleri ve tahakkuk fişlerini C:\ISMMMOBeyan\BeyanPDF klasörüne firma bazında arşivleyecektir.
   Takıldığnıız herhangi birşey olursa sormaktan çekinmeyin..
   Ayrıca bizi arkadaşlarınıza ve çevrenizede öneriniz..

 6. Ayşe dedi ki:

  Kolay Gelsin ben bu programı indirdim uzun bir suredir kullanıyorum fakat daha önce de ilgimi çeken ve şimdidede çok sıkıntılayla karşılaştığım bir durum oldu çünkü böyle bu kadar düşünülmüş bir programın böyle bi eksikliği olması belki de başka bir seçeneği vardır diye size sormak istedim..Özetle şimdi normal beyanname verilme süresinde verilen beyannameleri klasöre atıyor ama aynı döneme ait verilen düzeltme beyannamelerini klasöre atmıyor dönüm düzeltme beyannamesini atsın diye tekrar verilme döneminde indirme yapıyorum yine kontol ettiğimde tek bir beyanname oluyor bunun sebebi nedir??