Ücretsiz Hd Tune Disk Programı

Ücretsiz Hd Tune Disk Programı

LisansFreeware/Ücretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu628 KB
ÜreticiEFD Software
İşletim SistemiWindows XP/7/Vista
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (628 KB)
626 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

hdtune www.ucretsizprogram.orgBilgisayarınızla ilgili her tür bilgiye ulaşabileceğiniz, sizin bilgisayarınızda olan biteni daha iyi anlayabilmenizi sağlayan bir programdır. Bu program ile bilgisayarınızın sıcaklık durumunu görebilirsiniz.

HD Tune Disk Programı sayesinde hdd’nizde oluşan bad sector hatalarını kolayca tesbit edebilme imkanı sunuyor. HD Tune sayesinde harddisk’inizin sıcaklığını görebilirsiniz, harddisk’inizin hızını test edebilir bozuk yerleri varsada görebilirsiniz. Ayrıca programın küçük boyutlu ve ücretsiz olması dikkat çekiyor.

Benchmark: Bu bölümde harddisk’inizin hızını ölçebilir, yazma hızı ve okuma hızını görebilirsiniz. Sağ tarafta start demeniz yeterli.

Info: Bu bölümde harddisk’inizin bilgilerini görebilirsiniz.

Health: Health bölümünde hdd’nizin sağlık durumunu görebilirsiniz.

Error Scan: Bu bölümde hdd’nizde oluşan bad sector yani harddisk’inizdeki bozuk kesik yerleri tesbit edebilirsiniz. Quick scan’a tıklarsanız işlemi çabuk hızlı bir şekilde yapıcaktır yalnız kesinlikle normal yapmanızı öneririz, çünki bozuk yerleri atlayabilir. Start dedikten sonra yeşil kareler oluşucaktır eğer bir tek bile kırmızı olursa harddisk’inizin o yeri birazda olsa bozuk demektir.

yukle

626 kez indirildi
Halit Vuran

Ücretsiz Hd Tune Disk Programı Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. fikri dedi ki:

    Seni seviruz radyo efen