Ücretsiz UNetbootin Usb Boot Programı

Ücretsiz UNetbootin Usb Boot Programı

LisansFreeware/Ücretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5 MB
ÜreticiGeza Kovacs
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (5 MB)
792 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

UNetbootin UÜcretsiz UNetbootin Usb Boot Programı sb Boot Programı

Açık Kaynak dünyasının bizlere sunmuş olduğu güzel programlardan birini daha sizlere tanıtıyorum.  Cd veya Dvd ye ihtiyaç duymadan flash bellek veya harici disk ile işletim sistemi kurmak veya boot olabileceksiniz. Usbden boot olmak için en iyi ve güvenilir programların başında gelen bu yazılım ile artık format atmak için bozulmuş veya çizildiği için sorun çıkartan cdler ile uğraşmayacaksınız.

USB flaş bellek veya harici disk kullanarak hızlı ve basit bir şekilde bilgisayarınızı yeniden kurabilecek ve kurulum esnasında saatlerce beklemek zorunda kalmayacaksınız.

UNetbootin,  Hızlı bir şekilde yeniden windows veya linux kurmak için ideal bir yazılımdır.  format atabileceksiniz. UNetbootin, işletim sistemi dosyalarınızı USB belleğe boot ederek atan bir programdır.

Boot edilerek flaş belleğinize attığınız işletim sisteminizi bilgisayarınıza yeniden kurmak çok daha hızlı olacaktır. Ancak USB bellek ile bilgisayarınıza format atabilmek için bilgisayarınızı USB Boot desteği olması gerekmektedir. 

UNetbootin bilgisayarınıza kurmaya gerek kalmadan çalışan bir programdır. Portable olarak bilgisayarınıza inenUNetbootin programını tek tıklama ile çalıştırabilirsiniz. Programı çalıştırdıktan sonra Diskimage bölümünden işletim sistemi dosyanızı tanıtarak boot işlemini başlatabilirsiniz.

792 kez indirildi
Halit Vuran