UnRarX Mac indir

UnRarX Mac indir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu715 Kb
ÜreticiUnRarX
İşletim SistemiMac Os X+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (715 Kb)
435 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

UnRarX Mac için Rar Açma Programı

RAR tipi dosyaları açmak için tasarlanan ücretsiz bir mac programı olan UnRarX basit ve kullanışlı bir programdır. Program sayesinde rar arşiv dosyalarınızı hızlı bir biçimde açabilirsiniz. Artık windows kullanılan yerler kadar olmasada bir çok evde ve işyerinde mac cihazları kullanılmaktadır. Bu Mac bilgisayarınızda bulunan RAR uzantılı sıkıştırılmış dosyaları açmak için açmak istediğinizUnRarX Mac indir dosyayı UnRarX’in içine sürükleyip bırakmaktır geri kalan tüm işi UnrarX yapacaktır.  Winrar benzeri bu prorgamın en büyük eksikliği rar dosyayı oluştaramasıdır. Açma kısmında epey hızlı olan programın arşivleme özelilğininde yakın zamanda eklenmesini bekliyoruz.

UnRarX, basit ve kullanışlı bir RAR arşivi açma programı olsada RAR oluşturamaması önemli bir eksiklik olarak göze çarpıyor.

Mac için Winrar indirmek isterseniz tıklayınız.

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

435 kez indirildi
Halit Vuran