USB Bellek Bilgisayar Kilidi Programı

USB Bellek Bilgisayar Kilidi Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu252 KB
Üreticiitracode
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (252 KB)
815 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

itracode-usb-bellek-bilgisayar-kilidi-programiUSB Bellek Bilgisayar Kilit Programı Usb Bellekle bilgisayarı şifrelemenizi sağlar. Bilgisayarınızı 3 kişilere karşı usb bellek (flash) ile kilitlemenize ve bu usb belleğe sahip olmadığınız hiçbir kimse tarafından açılmamasına olanak sağlayan bir güvenli kilit yöntemidir. Bu ücretsiz bilgisayar kilitleme programı ile bilgilerinizi istemediğiniz herkesten saklayabilirsiniz. Ücretsiz bir bilgisayar şifreleme programı arayanlar için idealdir.

Itracode USB Bellek Bilgisayar Kilidi Yazılımı Nasıl Çalışır.

Program sayesinde USB Bellek bir anahtara dönüşür.  USB Bellek Bilgisayar Kilidi bilgisayarda kendisine ait hiçbir bilgiyi tutmaz. Böylelikle izi sürülemez.  Programı kapatıp çıktıktan sonra kendisine ait tüm izler yokolur. Güvenli bir biçimde şifreleme sağlar.  Bilgisayar kilidi olarak kullanmak istediğiniz Usb bellek için herhangi bir kısıtlama yoktur. Tüm flash bellekler Kilit olarak kullanılabilir.

Üretici Açıklaması 

Program USB Belleğin içerisinde bulunan firmware id sini kullanır. Bilgisayarı kilitlediğinizde bir arayüz ile usb belleği girmeniz istenir. Eğer usb belleğe sahip değilseniz, alternatif olarak windows şifresi ile de bilgisayarınızı açabilirsiniz.  Bu istenmeyen hatalı kullanımları önler. Programı kullanırken arayüzlerde de görebileceğiniz gibi öncelikle USB belleğe yetki verme ve yetkisini kaldırma eylemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.Program aktif edildiğinde koruma başlar. Geçici olarak pasif yapabilir yada programdan çıkış yaparak tüm koruma işlemlerini durdurabilirsiniz. Yazılım ücretsizdir.

itracode-usb-bellek-bilgisayar-kilidi-yazilimi – www.ucretsizprogram.org

 

 

815 kez indirildi
Halit Vuran