Ücretsiz USB-TİCARİ-Ön Muhasebe Programı

Ücretsiz USB-TİCARİ-Ön Muhasebe Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu29.9 MB
ÜreticiUsb-Ticari
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
1302 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Ücretsiz USB-TİCARİ-Ön Muhasebe Programı

Usb-Ticari Ön Muhasebe Market Stok Barkod Programı kullanımı son derece kolay ve pratik bir market, stok, cari, depo takip programıdır. Özellikle market ve esnafın en çok sıkıntı yaşadığı açık hesap çalışma sorununa da çözüm getirmektedir. Program sayesinde müşterilere yapılan satış ve alacak tutarları, satın alınan ürünün tüm borçları, iş yapılan tüm alıcı ve satıcıların bakiyelerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

USB-TİCARİ, Sizlere SANAL OLMAYAN; GERÇEK, ELLE TUTULABİLİR, EĞİTİM GEREKTİRMEYEN ve YİNE TİCARİ SİSTEMLERDE İLK OLAN ROBOT KULLANIMLI Teknolojiyi Sunuyor.

Program içerisinde tanımlı ürünler bölümünde küçük bir bakkaldan hiper markete kadar tüm market çeşitlerinin satmış olduğu 6000 adet ürün adı, barkodu, satış fiyatı ile tanımlı olarak gelmektedir. Stok kartında herhangi bir sınırlama yoktur dilediğiniz kadar ürün kaydı gerçekleştirebilirsiniz. Stok bölümü kullanıcının ihtiyaçlarına hızlı bir çözüm sunmak için tasarlanmıştır. Ürünlerin KDV ve fiyat bilgilerini hızlı bir şekilde tek tuşla değiştirmek mümkündür.

Ticari Program veya Yazılım Nedir ? Bir İşyerinin Günlük Olarak Yaşadığı ; Yoğun İşlemlerini Bir Düzen Halinde Veritabanı (Otomasyon) Sisteminde Saklayarak Takip Etmesini Sağlayan Gelişmiş Bir Sorgulama(Takip Etme)-Hesaplama Sistemidir.. (Bilişim Sektöründe , Ticari Program Kavramı; Yoğun İşlemlerden Oluşmuş Veritabanı ve Bu Veritabanının En Verimli Şekilde Sorgulanmasını Belirtir..)

Usb-Ticari Ön Muhasebe Yazılımı barkod destekli olarak geliştirilmiştir. Özel olarak dizayn edilmiş hızlı satış modülü ile perakende ve veresiye satışlarınızı çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Satış işlemi esnasında sadece ürün barkodunu okutmanız ve satılan ürünün adet ya da miktarını girmeniz satış için yeterlidir.

Usb-Ticari yazılımları ilk kez sunduğu robot kullanımlı teknolojisi ve üst düzey koruma sağlayan çip sistemi sayesinde verilerin güvenle saklanmasını sağlıyor. Sistem çökmesi, bilgisayarın çalışmaması, virüs bulaşması gibi durumlarda dahi çip yönetim devre sistemi sayesinde veri ve para kaybı yaşamadan son bilgilerinize erişebiliyorsunuz. Usb-ticari yoğun işlemler gerektiren ticari programları taşınabilir bir sistem haline getirerek kullanıcılara sunuyor.

Ticari Program veya Yazılım Bir Devre Üzerinde Taşınabilir mi ? Usb-Ticari İle Artık; Bağımlı Olmaktan Kurtuluyorsunuz..Sistem Çökmesi, Bilgisayarın Çalışmaması, Virüs Bulaşması v.s. Gibi Durumlarda Bile Kimseye Bağımlı Kalmıyorsunuz..Lisans Şifresi, Koltuk Başı Lisans Ücretine Artık Son…!!! Normalde Çok Yoğun İşlemler (Ticari Programlar) Taşınabilir Bir Sisteme Dönüştürülemez… Ancak ; Usb-Ticari Çok Özel Bir Teknikle, (Epromlanabilir Silinmeyen Teknoloji İle) Verilerinizin En Üst Düzeyde Korunmasını Sağlayan Çip Yönetim Sistemiyle Bunu Dünyada İlk ve Tek Olarak Başarmıştır..

Devreyi Kaybetseniz Bile Son Bilgilerinize Ulaşabilme İmkanına Sahipsiniz.(Son Çalıştığınız Bilgisayardaki Şifre Korumalı Bir Kopyasına Ulaşabilirsiniz…

Eğer ki ; İstenirse Çip Yönetim Devre Sisteminde, Son Kopyanın Bilgisayarda Saklanması Fonksiyonu İptal Edilebilir..)

www.usbticari.com Tel:0539 404 1201 / 0542 402 8363 Caminur Mah. 0804 Sk. Tarsus/Mersin


Program Özellikleri

  • Cari Hesap Modülü
  • Banka Modülü
  • Kasa Modülü
  • Stok Modülü
  • Fatura Modülü
  • Taksit Modülü
  • Barkod Desteği
  • Gelişmiş Raporlama
  • Robot Modülü

Önemli! Program ücretsiz olarak süresiz kullanılabilir ancak bazı özellik kısıtlamaları mevcuttur. Bu sürümde yeni firma ekleyemeyeceğiniz gibi veri güvenliğinden de kullanıcılar sorumludur. Program 100 kez açılıp kapatıldıktan sonra çalışmayı durdurduğu için tekrar kurulumla programı kullanmaya devam edebilirsiniz. Yeniden kurulum yaparsanız eski verilerinizi kopyalamanız gerekir.

Program kullanım şifreleri 123456 ve 1234’tür.

1302 kez indirildi
Halit Vuran