Whatsapp Blackberry indir Ücretsiz

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiWhatsapp Inc
 • İşletim Sistemi B
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

WhatsApp, BlackBerry ve diğer 4 ana telefon için kullanılabilen çapraz platform akıllı telefon mesajlaşma cihazıdır. WhatsApp Messenger, arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim halinde kalmanıza yardımcı olmak için mevcut internet veri planınızı kullanmaktadır. Blackberry telefonunuz var ise ücretsiz olarak whatsapp uygulamasını indirebilirsiniz.

İlk yıl ÜCRETSİZ! (0.99 dolar / yıl sonra)

Sürüm 2.11.2355:

* WhatsApp Web’e Giriş: Şimdi, bilgisayarınızın tarayıcısından WhatsApp iletileri gönderebilir ve alabilirsiniz. Başlamak için bilgisayarınızdaki web.whatsapp.com adresini ziyaret edin.

* Hata düzeltmeleri ve diğer iyileştirmeler

 

Sürüm 2.11.1638:

* Resimlere ve videolara altyazı ekle

* Sohbetlerinizin tümünü hızla arşivleyebilirsiniz: Ayarlar – Medya Ayarları

* Büyük yazı tipi boyutları için daha iyi destek

* Hata düzeltmeleri

 

Sürüm 2.11.900:

* Artık sohbet listesinden gizlemek için sohbetleri arşivleyebilirsiniz.

* Bazı telefonlarda fotoğrafların büyütülmesi daha iyi.

* Çeşitli hata düzeltmeleri ve geliştirmeler.

 

—————

* GİZLİLİK AYARLARI: Son görülen profil fotoğrafınızı ve durumunuzu gizleyebilirsiniz.

 

* SES MESAJI: Bir bas-konuş stili işlevi ile sesli mesaj alışverişinde bulunabilirsiniz. Bu telsiz benzeri özellikten WhatsApp’daki tüm arkadaşlarınızın keyfini çıkarın.

 

* YAYIN LİSTELERİ: Yayın Listeleri, tek bir sohbet mesajı göndermek kadar kolayca birden fazla alıcıya Yayın İletileri göndermenize izin veren kaydedilmiş ileti alıcıları listeleridir.

* BÜYÜK ÖNGÖRÜLER: Büyük küçük resimler, görüntüleri doğrudan sohbet ekranından arar ve detaylandırır.

* MULTİMEDYA: Arkadaşlarınıza ve arkadaşlarınıza Video, Resim ve Ses gönderin.

* GRUP ŞARI: Kişilerinizle grup sohbetlerinin keyfini çıkarın.

* KORKUNÇ. Siz ve kişileriniz WhatsApp Messenger’ı kurduktan sonra, birbirinizle istediğiniz kadar mesajlaştırabilirsiniz. Günde bir milyon mesajı arkadaşlarınıza gönderin! WhatsApp 3G / EDGE internet veri planını kullanır (veya varsa Wi-Fi)

* Çapraz PLATFORM. Evet, arkadaşlarınıza BlackBerry olmayan cihazlarla mesaj atabilir ve buna ek olarak resim, video, yer ve ses alışverişi yapabilirsiniz!

* ULUSLARARASI ÜCRETLER YOKTUR. BlackBerry®’de WhatsApp kurulu olsaydı, diğer ülkelerdeki arkadaşlarınızla sohbet edin. Uluslararası SMS ücretlerinden kaçının.

* PIN VEYA KULLANICI NOKTASI YOKTUR. Neden başka bir PIN’i veya kullanıcı adını hatırlamak zorunda kalmaya bile niyetlisin? WhatsApp, SMS’in telefon numaraları üzerinden çalışacağı ve cihazınızın adres defteriyle entegre olduğu gibi çalışır.

* BUDDIES EKLEME İHTİYACI YOKTUR. Adres Defteriniz, sizi otomatik olarak kişilerinize bağlamak için kullanılır. WhatsApp’li arkadaşlarınız otomatik olarak Sık Kullanılanlar menüsünde görüntülenir.

* OFFLINE MESAJLAR. Cihazınızı kapattıysanız veya kapsama alanı dışına çıksanız bile, WhatsApp mesajlarınızı çevrimdışı olarak kaydeder ve şebeke kapsama alanı geri yüklendiğinde veya cihaz tekrar açıldığında onları geri alır.

* VE DAHA FAZLA BİLGİ: İletişim Engelleme, Paylaşılan yer, Özel bildirim sesleri, E-posta sohbet geçmişi, Telefon Numarasını Değiştirme ve çok daha fazlası!

 

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar