Ücretsiz Windows 7 USB DVD Download Tool

Ücretsiz Windows 7 USB DVD Download Tool

LisansFreeware/Ücretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.6 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.6 MB)
1165 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]
Windows 7 USB DVD Download ToolWindows 7 USB DVD Download Tool
Microsoft tarafından üretilen Windows 7 kurulumu yapılırken kullanıcılara kolaylık sağlaması hedeflenen bir yazılımdır. Bu programı indirerek Windows 7 işletim sisteminizi Usbden kurmanıza olanak sağlayacak hale getirebilirsiniz.  İnternetten indirdiğiniz Win 7 İso dosyasını Dvd veya Usbden botable etmeniz için tasarlanan bu yazılım tamamen ücretsizdir. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için elinizde En az 4 Gb boyutunda bir flash bellek ve Windows 7 İso dosyasının olması gerekmektedir.
Windows 7 USB DVD Download Tool ile oluşturacağınız ISO dosyası Win7 kurulum dosyalarının sıkıştırılmış bir şeklidir,  USB belleğe veya DVD’ye mutlaka yazılması gerekmektedir. Aksi taktirde programın hiçbir işlevi kalmayacaktır.Peki neden Usb belleği kullanarak windows kurmak isteyelim, Normal şartlarda Dvd aracılığı ile kuracağınız Windows 7 ile Usb aracılğı ile kuracağınız işletim sistemi kuruluş anında size en az %50 vakit kazandıracaktır. Ayrıca Dvd çizilmesi veya dış etkenlere maruz kalması nedeniyle oluşabilecek hasarlar Usb bellekte en aza indirilmiş olacaktır. Microsoft garantisi altında olan bu program tamamen ücretsizdir.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

1165 kez indirildi
Halit Vuran