Bilardo Oyunu indir android

Bilardo Oyunu indir android

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiMiniclip.com
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
474 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Android için ücretsiz Bilardo oyunu indirmek isteyenler size çok kaliteli ve neredeyse hiç para harcamadan oynayabileceğiniz  8 Ball Pool isimli android bilardo oyununu tanıtmak istiyorum.  Online olarak gerçek kişilere karşı mücadele edeceğiniz oyunda bir çok farklı katagori bulunmaktadır. bire – bir oyun, turnuvalar, bahisler vb. başlıklar altında sıralanmış olan oyun seçeneklerinden istediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyun internet bağlantısı istemektedir fakat öyle sömürme derecesinde kullanmamadığını söyleyebilirim. Ayrıca bazı oyunlar gibi bataryanızıda helak etmez ve kullanıcı dostudur.  İsmindende anlaşılacağı üzere 8 ball pool yani 8 top mantığı ile çalışır. Oyunu başlatırsınız ve size ait olan 8 topu ilk olarak deliğe atmak için doğru seçimler yapmalısınız.  Bilardo becerinizi geliştirebilir yada ustalığınızı diğer herkese gösterebilirsiniz.

Kaliteli ve ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz 8 ball pool android oyunu bir çok kullanıcısından övgüler almıştır. Tabi bazı kullanıcılarının sövgüsünüde görebiliyoruz.

Uygulama ücretsiz olsada oyun içinde alımları sık sık gözümüze sokmaktadır.  Özellikle bazı meteryalleri kazanabilmek normal şartlarda imkansız gibi birşeydir. Paranıza yazık olmaz diyorsanız bu tür aletleride satın alabilirsiniz.

 

474 kez indirildi
Halit Vuran