CS Wall Hack İndir – Counter Strike Duvar Hilesi

CS Wall Hack İndir – Counter Strike Duvar Hilesi

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu108 Kb
ÜreticiAnonim
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (108 Kb)
747 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Counter Strike Duvar Hilesi Yılların eskitemediği bu oyunda oyuncuların çok hoşuna gidecek süper bir yama/hile programıdır.

_counter-strike-cs-1-6-wallhack-indirÜstünden Yıllar geçse bile belkide hala aynı heyecanla oynanabilecek online oyunların efendisi için geliştirilen bir çok oyuncunun çok hoşuna giden bazılarının ise bu hile yüzünden oyundan soğuduğu  çok net olarak ifade edebileceğimiz duvar arkasından rakip oyuncuları görebilmenize olanak sağlayan duvar arkası görme hilesini içeren programı indirebilirsiniz.   Bu hileyi kurduktan sonra rakibinizi duvarların arkasından görebilecek aynı zamanda ateş edebileceksiniz. Oyunu zevkiyle oynamak isteyenler sizden biraz nefret edecektir buna garanti veriyoruz.  Size tavsiyemiz bunu sürekli olarak değil arada bir arkadaşlarınızla eğlenmek için kullanmanızdır. Aksi taktirde her hilede olduğu gibi bu hilede sizi oyundan soğutabilir.

Bu hile hangi şartlada ve hangi serverlarda kullanılabilir derseniz bunun hiçbir garantisi yoktur. Bazı serverlarda hile koruması mevcut iken bazı serverlarda ise farkedilmeden oynamanız mümkündür.  Farkedildiğiniz anda banlanmanız garantidir diyebiliriz.

Counter Strike duvar hilesi adıyla anılan CS Wall Hack,  ücretsiz dağıtılan bir uygulamadır. Program tarafımızdan En geniş veri tabanına sahip olan ve en iyiler arasında gösterilen Avira Antivirüs Programı ile taranmıştır.

Şimdi Gelelim Bu programı nasıl kullanacağınıza ;

CS Wall Hack Kullanımı son derece kolaydır.  İndirdiğiniz dosyayı zipten çıkartın.  Kabuktan kurtardıktan sonra klasör içerisinde bulunan cdhack dosyasını çift tıklayarak programı çalıştırın.  Bu işlemin ardından oyuna girerek END tuşuna basmanız ile programı devreye sokmuş olacaksınız.  Tuşa bastığınız anda karşınıza ‘cheats allowed’ yazısını görürseniz program sorunsuz kullanılıyor demektir, ‘cheats stop‘ yazısı karşınızda duruyor ise program kapalıdır.  Aktif etmek için END tuşuna basmanız gerekir. Oyunda öldükten sonra tekrar aktif etmeniz gerektiğinide unutmayın.

 

747 kez indirildi
Halit Vuran