Google Search Windows Phone Uygulaması

Google Search Windows Phone Uygulaması

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1 Mb
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiWindows Phone
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1 Mb)
440 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Google Search Gelişmiş Arama Uygulaması

Google Tarafından geliştirilen arama uygulamasıdır. Windows Phone Telefonlarda arama yapmak istediğiniz herşeyi kolayca bulmanıza olanak sağlayan bu arama aslında google chromenin lite versiyonu gibidir. Aramak istediğiniz terimleri girerek hızlı ve kolay bir arama yapmanıza olanak sağlayan bu uygulama android telefonlarda aslında yapısında var olan bir işlemdir. Windows Phone için geliştirilen bu uygulama ile google ile google-search-app-indirtelefonunuzu entegre etmiş olacaksınız.  Uygulama gayet kullanışlı ve telefonda olması gereken uygulamalar arasındadır.

Google Search Eklentisi Sayesinde  İnternette aramalarınızı çeşitlendirebilirsiniz. Kolay Kullanımı ve basit arayüzü sayesinde aradığınızı çabucak bulabilirsiniz.  Gezinme esnasında ileri ve geri gidebilmek için basit tasarlanmış düğmeler işinizi çok kolaylaştırıyor.

Desteklenen işletim sistemleri

Windows 10 Mobile
Windows Phone 8.1
Windows Phone 8

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

440 kez indirildi
Halit Vuran