Hafıza Teknikleriyle İngilizce Programı İndir

Hafıza Teknikleriyle İngilizce Programı İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.6 MB
ÜreticiMega Hafıza Eğitim
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
2454 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 5]

Hafıza Teknikleriyle İngilizce Programı İndir

2014-07-12 13-51-30 Ekran görüntüsüFarklı hafıza teknikleriyle ingilizce kelimeleri ve karşılıklarını kolayca hafızanızda tutmanıza yarayan ücretsiz küçük bir programdır. İngilizce kelimeleri kolayca aklınızda tutabilecek ve böylelikle zorlanmadan ingilizce eğitiminizi üst seviyeye çıkarabileceksiniz.

Kurulum gerektirmeyen programı e kitap olarakta kullanabilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan bu program gayet iyi işler çıkartabiliyor.

Çocukken hepimiz konuşmayı sadece duyarak değil, aynı zamanda görerek ve yaparak aktif bir şekilde öğrendik.

Sesleri taklit ederek, anne ve babamızın hareketlerini kopya ederek ve sesler ile hareketler arasında devamlı ilişkiler kurduk. Bu süreç nefes almak kadar doğal ve eğlenceliydi. Öyleyse neden okul şartlarında öğrenilen bir yabancı dili veya kelimeleri çok zor olarak yorumluyoruz?

Neden ana dilimizi öğrendiğimiz gibi yabancı dilleri etkili bir şekilde öğrenemiyoruz? Bunun sebebi “yabancı dil öğrenmeyle ilgili yetenek eksikliğiniz” değil, çoğu kez takip edilen metodun öğrenme yeteneklerinizden sadece bir kısmını kapsamasıdır.

“Gramer Kuralları”nı okulda öğreniyorum; ancak yabancı kelimeleri aklımda tutamıyorum. “Aynı kelimelerle her karşılaştığımda tekrar tekrar sözlüğe bakmak zorunda kalıyorum” şeklindeki yakınmalar yabancı dil öğrenenlerin en yaygın şikayetleri arasındadır.

2014-07-12 13-52-08 Ekran görüntüsü 2014-07-12 13-52-38 Ekran görüntüsü

“Accelerated Word Memory Power” seti yabancı dildeki kelimeleri size aynen ana dilinizdeki kelimeleri öğrendiğiniz gibi öğretmektedir. Görerek, duyarak ve yaparak. Sette öğretilen tekniklerle yabancı kelimeleri hem eğlenceli, hem kolay, hem de hızlı ve kalıcı olarak öğrendiğinizi göreceksiniz.

Tamamen yeni olan bu teknikler son yıllarda A.B.D.’de ve İngiltere’de ana dilleri İngilizce olan kişilerin Fransızca, Almanca, İspanyolca vb. dillerdeki yabancı kelimeleri öğrenmeleri için kullanılmaya başlandı bile.

 

2454 kez indirildi
Halit Vuran

Hafıza Teknikleriyle İngilizce Programı İndir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Misty dedi ki:

    Müthiş bir şey bu. Hafızanızı geliştiriyor ingilizce öğretiyor.