On Parmak Klavye Programı İndir Ücretsiz

On Parmak Klavye Programı İndir Ücretsiz

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiLogo
İşletim SistemiWindows Tümü
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
171 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 5]

10 Parmak Klavye Prorgamı

Bilgisayarda hızlı yazı yazabilmenin en temel faktörü daha çok parmak kullanabilmektir. 2 Parmağını kullanan bir kişinin yazabileceğinin tam 5 katı daha hızlı yazmanızı sağlayacak yöntem ise On parmak klavye kullanabilmenizdir. Program içerisinde size verilecek eğitim sayesinde sizde F Klavye veya Q Klavye için 10 parmak yazma eğitimi alabilirsiniz.

10 Parmak Klavye Programı Kurulumu

10 parmak Klavye programını kurmak basittir. Yapmanız gereken şey indirdikten sonra zip dosyası içeriinden çıkan klasöre kur.exe isimli programı çalıştırmaktır. Program geri kalan kurulum işlemlerini kendisi yapacak olup masa üstünüze bir kısa yol atacaktır. Bu kısa yol ile derslere hemen başlangıç yapabilirsiniz.

On Parmak Klavye Programının Özellikleri

Bu program içinde bir çok ders bulacağınız için eğitiminizi en baştan başlatarak daha üst seviyelere taşımanız mümkün olacaktır. Böylelikle sindire sindire öğrenecek ve sizde kendinizin gelişim hızını görebileceksiniz. Program içerisinde bulunan derslerde hem f klavye öğrenme dersleri hemde q klavye öğrenme dersleri mevcuttur. Bu sayede size en uygun klavyeyi secme şansına sahip olursunuz. Türkçe kelimelere en uygun klavye f olmakla beraber günümüzde özellikle yabancı terimlerin dilimize girmesiyle q klavyede 10 parmak için önemli bir unsur haline gelmiştir.

10 Parmak Klavye Programı İndir

On Parmak Klavye Programını indirmek için tek yapmanız gereken sağ üst tarafta bulunan hemen indir düğmesine tıklamaktır. Daha sonra açılacak pencerede 10 saniye içerisinde program kendiliğinden indilecektir. Eğerki sorun yaşanır veya beklemek istemez iseniz kendinizde manuel indirebilirsiniz.

 

171 kez indirildi
Halit Vuran