MecaNet indir

MecaNet indir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.7 Mb
ÜreticiMecanet
İşletim SistemiWindows Tümü
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.7 Mb)
520 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Mecanet 10 Parmak Q Klavye Programı

Mecanet, Bir çok yabancı sitede çokça methedilen on parmak Q klavye eğitimi konusunda son derece iyi olanaklar ve eğitim aşamasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır.  Programın sizi üzecek tek noktası türkçe dil desteğinin bulunmamasıdır. Ama kısıtlı bir ingilizceniz varsa bile size son derece basit bir anlatımla ne yapmanız gerektiğini rahatlıkla hissettirecektir.  10 Parmak öğrenmek için kullanabileceğiniz en iyi Q Klavye programı

On Parmak Q klayve programı ücretsiz ve yasal

On Parmak Q klayve programı ücretsiz ve yasal

diyebiliriz.  Ucretsizprogram.org aracılığı ile bedava ve full versiyonunu yasal olarak indirmeniz mümkündür.

MecaNet,  Ekranda görünen harfleri parmaklarınıza öğretmek için tasarlanmış başarılı bir programdır. Öncelikle size harflerin yerlerini ezberletecek daha sonra uzun cümleler yazmanız için pratikler yaptıracaktır. Siz hızlandıkça ve 10 parmak öğrendikçe zorluk dereceleri giderek yükselecektir. Belirli bir süre sonrasında ise hızınız başlangıcınız ile kıyaslanamayacak seviyeye gelecektir.

Mecanet On Parmak Programı içerisinde aynı zamanda kendinizi sınamanız içinde fırsatlar olacaktır. Zamana karşı yapılan bu sınavlarda hızınızı ve ortalamanın neresinde olduğunuzu göreceksiniz.

Unutmayın 10 Parmak Klavye Kullanmak Ayrıcalıktır.  F Klavyeyi son derece hızlı kullanabilen birisi olarak bunun size çok iyi geleceğini söyleyebilirim.

 

520 kez indirildi
Halit Vuran